W obniżonej cenie

Produkt: EX10280069

|

Model: WIE-NET-17

Siatka na siano - 1000 x 900 mm - oczka 45 x 45 mm - zielona

99,00 zł 109,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 109,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – siatka wykonana z PP o grubości 5 mm o wysokiej wytrzymałości i odporności na promieniowanie UV
  • Pojemność – dzięki rozmiarowi 1000 x 900 mm idealnie nadaje się do długotrwałego karmienia
  • Prostota – bardzo łatwe napełnianie i bezpieczne zamykanie za pomocą liny o długości 2.6 m
  • Profesjonalność – odpowiednie do powolnego karmienia koni dzięki wielkości oczek 45 x 45 mm
  • Przyjazna dla środowiska – długa żywotność pozwala na wielokrotne korzystanie

OPIS PRODUKTU

Siatka na siano dla koni Wiesenfield idealna do powolnego karmienia

Wykorzystaj siatkę na siano WIE-NET-17, aby nakarmić swoje zwierzęta bez rozrzucania i zanieczyszczania pokarmu. Siatka dla koni skutecznie zapobiega spożywaniu mokrego lub zepsutego siana. Ponadto czas potrzebny na jedzenie jest wydłużony i odpowiada naturalnemu zachowaniu żywieniowemu. Produkt zapobiega więc kolkom, otyłości lub cukrzycy. Solidna siatka do siana Wiesenfield jest niezastąpionym pomocnikiem w każdej stajni, gospodarstwie lub hodowli kucyków.

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki mocnej siatce dla koni

Siatkę dla koni na siano o wymiarach 1000 x 900 mm można wypełnić dużą ilością pokarmu. Wykonano ją z tkanego tworzywa sztucznego (PP) i dzięki grubości 5 mm ma wysoką wytrzymałość na rozdarcie. Zastosowany polipropylen jest odporny na promieniowanie UV i mróz, dzięki czemu zieloną siatkę na siano można bez problemu pozostawić na zewnątrz, na przykład, aby nakarmić zwierzęta na wybiegu podczas zimy. Ponieważ materiał nie chłonie wody, zawsze pozostaje czysty i nie staje się cięższy. Dzięki sznurkowi o długości 2.6 m i grubości 5 mm możesz wygodnie związać siatkę na siano i ją położyć lub powiesić.

Model WIE-NET-17 posiada kwadratowe oczka 45 x 45 mm idealne do karmienia koni, osłów lub mułów. Zwierzęta nigdy nie są w stanie wyciągnąć zbyt dużo siana z siatki na raz i rozrzucić je po całej stajni lub zagrodzie. Ponadto zwierzęta jedzą wolniej i dokładniej przeżuwają, co z kolei jest bardzo dobre dla ich trawienia. Miękka, ale niezwykle mocna siatka jest również delikatna dla pyska i zębów konia. Zbyt twardy materiał mógłby je uszkodzić. Kolejna zaleta dla zdrowia Twoich koni: karmienie za pomocą siatki zapobiega wdychaniu siana przez nozdrza podczas jedzenia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie