Przyczepki rowerowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 6 z 6 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Różne modele przyczepek rowerowych w sklepie expondo.pl 

Dla wielu świat byłby nudny i smutny, gdyby nie rowerowe wycieczki. Choć bardzo często są celem samym w sobie, to czasami możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić np. zakupy. Wtedy niezbędna okazuje się przyczepka rowerowa. Jednak czy tylko? Świetnym pomysłem dla właścicieli czworonogów mogą być wspólne wycieczki z pupilem. Tu także proponujemy rozwiązanie – przyczepkę rowerową dla psa.  

Marka Uniprodo, której produkty znajdziesz w sklepie expondo.pl, oferuje przyczepki rowerowe bagażowe i dla psów. Wybierz model o dokładnie takim udźwigu, jak odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki niemu świetnie zorganizujesz nawet długą wycieczkę. Lubisz w czasie wojaży obserwować przyrodę? Koniecznie zaopatrz się w lornetki.  

Dlaczego warto kupić przyczepkę rowerową? 

Przyczepka rowerowa to stabilny, dwukołowy dodatek do jednośladu. Warto ją mieć z kilku powodów. Ze względu na swoją pojemność sprawdza się m.in. podczas zakupów, przewozu bagażu i wyjazdów rowerowych. Jeśli chcesz poszerzyć ofertę swojej wypożyczalni rowerów, także zainwestuj w tego rodzaju sprzęt, a klienci z pewnością to docenią. Z kolei kiedy prowadzisz np. gospodarstwo agroturystyczne z opcją wypożyczania rowerów, warto także pomyśleć nad stołami do ping ponga jako alternatywie na czas niesprzyjającej pogody.  

Która przyczepka rowerowa będzie najlepsza dla Ciebie? 

Choć przyczepka rowerowa (bagażowa lub dla psa) stanowi dodatek do roweru, nie oznacza to, że nie należy się uważnie pochylić nad jej wyborem. W naszym poradniku zakupowym podpowiadamy, na jakie cechy i parametry trzeba zwrócić uwagę, wybierając przyczepkę. Co zatem jest najważniejsze? 

  1. Rodzaj zaczepu – decyduje o tym, jak przymocujesz przyczepkę do roweru. Dlatego najlepiej wybrać sprzęt o uniwersalnym zaczepie, który pasuje do wszystkich popularnych modeli rowerów. Pamiętaj, żeby przed zakupem uważnie przyjrzeć się swojemu jednośladowi pod tym kątem.  

  1. Obciążenie – zależy od Twoich potrzeb. Sklep expondo.pl oferuje przyczepki rowerowe bagażowe o udźwigu 35 kg i 50 kg. Z kolei przyczepka rowerowa dla psa jest dostępna w wersjach 20 kg i 40 kg.  

  1. Konstrukcja ramy – ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Ważne, aby była ona stabilna, wytrzymała i wyposażona w zderzak. Zwykle ramy produkuje się ze stali.  

  1. Koła – nie tylko umożliwiają płynną jazdę, ale również zapobiegają przewróceniu się przyczepki rowerowej. Ten warunek najlepiej spełniają szerokie, pneumatyczne koła.  

  1. Plandeka – jest szczególnie potrzebna wtedy, kiedy chcesz zabezpieczyć przewożone przedmioty np. przed deszczem. Aby spełniała tę funkcję, musi charakteryzować się wodoodpornością (właściwościami hydrofobowymi – odpychaniem cząsteczek wody). Modele marki Uniprodo mają plandeki z poliestru typu Oxford 600D. Analogicznie dzieje się w przypadku przyczepki rowerowej dla zwierząt. Ona także musi stanowić zabezpieczenie, a dodatkowo zapewniać skuteczną wentylację.  

  1. Odblaski – gwarantują dobrą widoczność na drodze. Jeśli Twoja przyczepka rowerowa ich nie posiada, dołącz je osobno.  

Wybierz przyczepkę rowerową marki Uniprodo w sklepie expondo.pl 

Przyczepka rowerowa turystyczna Uniprodo to doskonały dodatek do wakacyjnego ekwipunku. Jest solidna, pojemna i bezpieczna. Umożliwia podróżowanie nawet przez wiele dni z namiotem. Wszystkie modele niezależnie od przeznaczenia (bagażowe lub dla psów) posiadają uniwersalne zaczepy, wodoodporne plandeki i pneumatyczne koła. Dołączono do nich również odblaski.  

Lato to jednak nie tylko czas wyjazdów, ale również spędzania czasu w ogrodzie. Jeśli chcesz, żeby najmłodsi mieli z niego jeszcze więcej frajdy, zamów u nas trampoliny dla dzieci

Jazda rowerem i relaks w ogrodzie to bez wątpienia przyjemne zajęcia, jednak niektórzy szukają większych wyzwań. Może nim być np. trening siłowy. Jeśli chcesz go rozpocząć lub chcesz wyposażyć swoją domową siłownię, to przejdź do kategorii ze sprzętem treningowym marki Gymrex.  

Jeszcze nie masz pewności co do zakupu przyczepki rowerowej lub sprzętu fitness w naszym sklepie? Prawdopodobnie więc przekonają Cię dodatkowe korzyści! Na każdy kupiony w expondo.pl produkt otrzymujesz 3-letnią gwarancję. Koszty wysyłki bierzemy na siebie. Liczymy się z tym, że produkt nie spełni jednak Twoich oczekiwań, dlatego masz aż 30 dni na rezygnację i bezpłatny zwrot. Czekamy na Twoje zamówienie!