Liczba opinii: (6)

Stelaż pod biurko - elektryczna regulacja - biały

1599,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10260059

|

Model : STAR_ATFE_03

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1599,00 zł
3+
5%
1519,05 zł
5+
10%
1439,10 zł
Kluczowe informacje
  • Wygoda – 3-segmentowe kolumny podnoszące do ustawiania wysokości
  • Płynność – 2 silniki do szybkiego regulowania położenia
  • Pamięć – zapisywanie ustawień 3 wysokości
  • Łatwa obsługa – kontroler z wyświetlaczem LED
  • Uniwersalny design – możliwość dalszej rozbudowy
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.5

Na podstawie 6 opinii

Sortuj według :

3 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Solidna konstrukcja

Zalety: Sortownik kabli, regulacja szerokości, dwa silniki, szybka dostawa, indywidualna obsługa klienta Wady: Dość ciężki, ale solidny

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Towar bez zarzutu - polecany w każdej chwili

Rama stołu jest nienaganna, łatwa w montażu i idealna w użyciu. W każdej chwili mogę polecić tę ramę stołu. Ułatwia mi to pracę w domu i nie chcę przegapić takiego stołu w domu. Jestem całkowicie usatysfakcjonowany.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Hungary

Doskonały

Wybrałem go, bo był tańszy niż kupowanie go razem z blatem. Jestem bardzo usatysfakcjonowany! Montaż był łatwy, instrukcje były jasne, a nawet dostarczono śruby do blatu. Można zamontować prawie każdy blat stołu. Podnosi się równomiernie i szybko, nie wibruje. Cichy i solidny. Wstępnie zaprogramowane ustawienia są bardzo przydatne. Korytko kablowe ukryte pod stołem. Mogę tylko polecić!

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Wszystko dobrze....ale

Solidne, ciche, czyste wykonanie. Wszystko było perfekcyjnie skonstruowane. 1 gwiazdka minus: Panel sterowania jest błędnie opisany. Tryb uśpienia już po 1 minucie (a nie 10 minutach) Obudź się: Naciśnij i przytrzymaj M. (nie byle jaki klawisz) W przeciwnym razie: zalecane

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Proste i intuicyjne

Znacząco unowocześniłem swoje domowe biuro za pomocą ramy stołu - stół z elektryczną regulacją wysokości (a tym samym łączone stanowisko pracy do pracy siedzącej i stojącej) był prawdopodobnie najlepszą inwestycją w zdrowie w pracy. Po krótkich poszukiwaniach stwierdziłem, że następujące punkty są pozytywne: prostota, brak widocznych śrub na nogach, starannie ułożone kable w korytku kablowym, dwa silniki zapewniające cichy i równomierny ruch. Stelaż bez blatu pozwala na dużą swobodę i można go także później dostosować. Najniższa wysokość może służyć również jako stolik szkolny, aby dzieci rosły razem z nimi. Jedyną wadą jest brak zintegrowanej ochrony przed kolizją. Panel sterowania nie jest poprawnie opisany w instrukcji, ale możesz to rozgryźć, próbując.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Bardzo, bardzo fajna ramka, instrukcja częściowo niekompletna

Rama jest świetnej jakości, a montaż również jest dziecinnie prosty. Uczucie regulacji wysokości jest naprawdę przyjemne i delikatne. Jedyny minus: instrukcje nie zawsze odpowiadają na wszystkie pytania. W szczególności stół przechodzi w tryb gotowości po około 1 minucie i wyświetlają się tylko trzy kreski („ - - - "). Aby wyjść z trybu, należy długo nacisnąć przycisk M. Tak nie jest lub jest to opisane inaczej, co spowodowało pewne zamieszanie. Ale poza tym naprawdę fajnie! Dobry zakup :-)

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty