(1) Ocena

Produkt: EX10260181

|

Model: STAR_MCAB_19

Szafa metalowa - 3 szuflady

1749,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – obciążenie do 135 kg
  • Praktyczność – w każdej szafce 4 wieszaki na dokumenty
  • Pojemność – 3 szuflady z mechanicznymi zamkami ze stopu cynku
  • Solidność – stalowa blacha walcowana na zimno o grubości 0,6 mm
  • Uniwersalność – szary kolor pasujący do każdego wnętrza

OPIS PRODUKTU

Szafa metalowa Fromm & Starck - 3 szuflady

Szafa metalowa marki Fromm & Starck posłuży do przechowywania dokumentów oraz rzeczy osobistych w biurach, urzędach, placówkach pocztowych, bibliotekach, szkołach czy na uczelniach. Model STAR_MCAB_19 skutecznie chroni umieszczone w nim przedmioty przed niepowołanym dostępem i pozwala je przechowywać w dobrze zorganizowany sposób.

Szafa metalowa z szufladami STAR_MCAB_19 – opis

3 szuflady zapewniają dużo miejsca. Zastosowano w nich mechaniczne zamki ze stopu cynku i rączki. Ponadto zostały wyposażone w 4 wieszaki na dokumenty w każdej szufladzie.

Solidne wykonanie ze stalowej blachy walcowanej na zimno gwarantuje wieloletnią użyteczność modelu STAR_MCAB_19. Dzięki temu cechuje się on nośnością do 135 kg. Mebel należy złożyć po rozpakowaniu. Montaż jest łatwy za sprawą dołączonej instrukcji.

Zadbaj o bezpieczne przechowywanie dokumentów i nie tylko z szafą metalową marki Fromm & Starck. Wysokiej jakości model STAR_MCAB_19 z pewnością znajdzie zastosowanie w niejednym biurze. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


1.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

La marchandise a été déposée au rez-de-chaussée par le transporteur qui vous a contacté car nous étions au 1er étage et vous avez refusé de prendre à votre charge ladite livraison. C'est noté.