W obniżonej cenie

Produkt: EX10400000

|

Model: HBH650-CE

Blender kielichowy - 880 W - 1,8 l - timer - funkcja Pulse

7099,00 zł 7879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 7879,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – duży kielich z poliwęglanu o pojemności 1,8 l
  • Efektywność – przemyślany system ostrzy Wave-Action® zapewnia optymalne rezultaty blendowania
  • Precyzja – timer do ustawiania czasu pracy w zakresie 5-40 min z funkcją automatycznego wyłączania
  • Łatwa obsługa – dwie prędkości i funkcja Pulse
  • Wydajność – silnik o mocy 880 W bez wysiłku rozdrabnia nawet twarde składniki
  • Duża szybkość – blenduje 0,5 l napoju w zaledwie 12 sekund

OPIS PRODUKTU

Blender kielichowy - 880 W - 1,8 l - system Wave-Action®

Specjalistyczny blender kielichowy Hamilton Beach® to doskonały sprzęt do barów, pubów, restauracji i wszystkich miejsc, w których istnieje potrzeba dokładnego rozdrobnienia jedzenia na musy, kremy, koktajle czy smoothie. Profesjonalny charakter modelu HBH650-CE zniesie wymagania każdego lokalu gastronomicznego.

Blender barmański Hamilton Beach®

Kielich z poliwęglanu wyróżnia się wysoką odpornością na pęknięcia. Na jego powierzchni umieszczono praktyczną miarkę do precyzyjnego określania ilości składników. Kielich ma pojemność 1,8 l.

Dokładne rozdrabnianie składników jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanym ostrzom ze stali nierdzewnej. Wykorzystują one system Wave-Action®, który w przeciwieństwie do tradycyjnych blenderów kielichowych nie rozrzuca składników na boki pojemnika. System sprawia, że mieszanka cały czas przechodzi przez obracające się noże, dzięki czemu zawartość kielicha jest idealnie gładka i pozbawiona grudek.

Wysoką wydajność zapewnia silnik 880 W w całości wykonany z metalu. Pozwala on w krótkim czasie osiągnąć maksymalną szybkość ostrzy. Dzięki temu w zaledwie 12 sekund zmiksujesz 0,5l napoju. Blender Hamilton Beach® posiada dwie prędkości obrotowe do wyboru oraz funkcję Pulse. Dostosujesz więc pracę miksera do różnych składników.

Wbudowany timer wykorzystasz do ustawienia czasu pracy w zakresie 5-40 min. Z kolei specjalny tryb umożliwia przez pewien czas blendować na wolniejszych obrotach, aby następnie automatycznie zwiększyć prędkość ostrzy.

Bezpieczne użytkowanie sprzętu osiągnięto przez wykorzystanie wskaźnika temperatury, który ostrzega przed przegrzaniem. Zastosowano też antypoślizgowe nóżki. Zapobiegają one przemieszczaniu się miksera podczas pracy.

Blender kielichowy Hamilton Beach® to niezastąpione narzędzie każdego barmana. Przyda się też w restauracjach do przyrządzania sosów i kremów. Model HBH650-CE wyróżnia się wydajnością, dokładnością oraz przemyślanym designem. Świadczy o tym m.in. zastosowanie antypoślizgowych nóżek, które zapobiegają przemieszczaniu się urządzenia. Nie czekaj i zamów blender barmański już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie