Blendery

Zainspiruj się blogiem expondo

Marka Royal Catering, wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników profesjonalnych kuchni, stworzyła wysokiej jakości blendery ręczne oraz kielichowe. Są to urządzenia kuchenne, dzięki którym w krótkim czasie przygotujesz różnego rodzaju dania i dodatki. Zupy, kremy, koktajle, smoothies, ciasta, pure ziemniaczane należą do propozycji menu, jakie można przyrządzić przy użyciu naszych mikserów zanurzeniowych oraz wysokoobrotowych.

Sklep expondo.pl oferuje sprzęt nadający się do każdego etapu obróbki produktów spożywczych. Asortyment obejmuje m.in. różnego typu krajalnice, frytownice oraz wyposażenie podtrzymujące danie w chłodnej lub gorącej temperaturze.

Blendery ręczne – szeroka oferta

Blender ręczny (często funkcjonujący pod nazwą mikser zanurzeniowy) to przyrząd do wydajnego i szybkiego miksowania produktów spożywczych. W efekcie otrzymuje się składnik o bardzo gładkiej konsystencji. Końcówka blendera posiada ostre noże, które wirują z dużą prędkością. W przypadku urządzeń Royal Catering (w zależności od modelu) nawet kilkudziesięciu tysięcy obrotów na minutę.

Co jeszcze musi wyróżniać blender, aby sprawdzał się w restauracji, barze, firmie cateringowej albo stołówce? Kluczowy warunek stanowi konstrukcja końcówki do blendera (tego rodzaju akcesoria również znajdziesz na naszej stronie internetowej). Element powinien być zbudowany tak, że nie powoduje pryskania żywności w czasie blendowania – owoce, grzyby czy inne produkty znajdują się cały czas pod ostrzami. Znaczenie ma również długość ramienia. Jeśli wynosi ona np. 40 cm, to masz pewność, że zmiksujesz składniki nawet w głębokich naczyniach.

W przypadku wielu maszyn stosowanych w branży HoReCa (m.in. warników do makaronu oraz nadziewarek do kiełbasy) istotną cechę stanowi materiał. Części urządzenia bezpośrednio stykające się z żywnością produkowane są zwykle ze stali nierdzewnej – tak jak końcówki do blenderów Royal Catering.

Wspomniany materiał idealnie nadaje się dla gastronomii ze względu na łatwe utrzymanie w higienicznej czystości. Tworzywo charakteryzuje się bardzo gładką powierzchnią, z której łatwo usuniesz soki owocowe i resztki ciasta. Ponadto stal nierdzewna wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne (otarcia, wgniecenia oraz zarysowania).

Blendery kielichowe do zadań specjalnych

Sklep expondo.pl od wielu lat zaopatruje firmy gastronomiczne w solidny sprzęt niemieckiej marki Royal Catering. Projektanci urządzeń mają na uwadze zróżnicowane potrzeby przedsiębiorstw dlatego opracowują produkty o różnych parametrach i wielkości. Podobnie jest z profesjonalnymi blenderami wysokoobrotowymi.

W ofercie znajdują się miksery przeznaczone do użytku komercyjnego, które dzięki ostrym nożom błyskawicznie poradzą sobie nawet z twardszymi produktami czy kruszeniem lodu. Poszczególne modele różnią się od siebie liczbą obrotów na minutę oraz praktycznymi funkcjami, jednak wszystkie zapewniają regulację parametrów. Na stronie expondo.pl dobierzesz wyposażenie kuchni zgodne z Twoimi potrzebami; niezależnie czy prowadzisz punkt małej gastronomii, czy dużą restaurację.

Solidność i ergonomia to czynniki mające znaczenie w przygotowaniu zupy-kremu, sosu, koktajlu oraz ciasta dla sporej liczby klientów. Blendery zaopatrzone w ostrza ze stali nierdzewnej, przezroczysty kielich z podziałką, dwie pokrywki, a także popychacz poradzą sobie w kawiarni, barze, lodziarni oraz food trucku.

Wielu przedsiębiorców z branży HoReCa pozwoliło się przekonać wysokiej jakości urządzeń marki Royal Catering. Teraz przyszedł czas na wybór odpowiedniego blendera barowego. Z nami masz pewność udanych zakupów. Już teraz poznaj produkty z tej kategorii!