Nowy

Produkt: EX10090505

|

Model: HT-HECTOR-1000

Rębak spalinowy - 6.5 KM - 100 mm - zbiornik 520 x 440 x 810 mm

4049,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – mocny silnik benzynowy 6.5 KM zapewnia prędkość cięcia 3600 obr./min, sprzęt rozdrabnia gałęzie o średnicy do 100 mm
  • Elastyczność – regulowany lejek wyrzutowy, duży lej napełniający zapewnia łatwe wkładanie gałęzi
  • Wydajność – dostosuj prędkość rozdrabniania gałęzi do ich wielkości
  • Trwałość – podwójny napęd pasowy umożliwia ciągłą pracę silnika i zespołu tnącego
  • Mobilność – solidną konstrukcję stalową możesz łatwo transportować na dwóch dużych kołach

OPIS PRODUKTU

Rozdrabniaj ścinki ogrodowe za pomocą rębaka spalinowego hillvert

Chcesz ukształtować swoje krzewy, żywopłoty lub drzewa? Tylko co zrobić z zbędnymi gałęziami? hillvert oferuje optymalne rozwiązanie dla potrzeb Twojego ogrodu dzięki rębakowi spalinowemu. Model HT-HECTOR-1000 zmniejsza ilość odpadów ogrodowych o 70 do 80%! Użyj pociętych gałęzi do kompostowania lub do przykrycia grządek na dynie, cukinie oraz inne rośliny.

Mobilny rozdrabniacz do gałęzi na podwoziu gąsienicowym

Dzięki mocnemu 4-suwowemu silnikowi o mocy 6.5 KM możesz rozdrabniać gałęzie i ścinki o średnicy do 100 mm przez duży lej zasypowy. Szybko i wydajnie posiekasz także liście lub sadzonki kwiatowe. Ureguluj lejek wyrzutowy, aby uzyskać wygodną pozycję roboczą. Bez wysiłku napełnij zbiornik ścinkami różnej wielkości i dostosuj do nich prędkość podawania.

Wydajny silnik benzynowy 6.5 KM (4400 W) rębaka spalinowego możesz uruchamiać linką lub elektrycznie. Daj się przekonać zwiększonym wartościom wydajności przy prędkości silnika wynoszącej 3600 obr./min i prędkości cięcia 3600 obr./min. Podwójny pas klinowy gwarantuje zawsze płynną i bezpieczną pracę. Zbiornik benzyny o pojemności 3,6 l sprawia, że zawsze masz wystarczającą ilość paliwa, nawet na dłuższe prace. Dla Twojego bezpieczeństwa rębak do gałęzi wyposażono w wyłącznik awaryjny bezpośrednio na zbiorniku. 

Profesjonalny rozdrabniacz do gałęzi możesz szybko i łatwo transportować na stabilnym podwoziu z dwoma dużymi, wypełnionymi powietrzem kołami. W miejscu docelowym umieść bezpiecznie rozdrabniacz ogrodowy na wsporniku.

  • Podczas użytkowania rębaka należy nosić okulary ochronne i rękawiczki!
  • Zwróć uwagę na lej wylotowy. Musi być drożny. Jeśli np. worek odbiorczy jest pełny, w urządzeniu może dojść do zakleszczenia!
  • Rozdrabniany materiał nie powinien przekraczać średnicy 100 mm!
  • Nigdy nie sięgaj do wnętrza rębaka!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie