Kontrola dostępu

Zainspiruj się blogiem expondo

Do skutecznej ochrony mienia potrzebujesz zabezpieczeń, które ograniczą dostęp nieupoważnionym osobom. Dzięki temu unikniesz kradzieży ważnych dokumentów z biura i archiwum lub prywatnych kosztowności z mieszkania czy domu. Wybierając odpowiedni sprzęt, poza wytrzymałością warto też zwrócić uwagę na łatwość obsługi. Te cechy doskonale opisują produkty niemieckiej marki Stamony.

W tej kategorii znajdziesz urządzenia umożliwiające skuteczną kontrolę dostępu do różnych pomieszczeń. Do swojej dyspozycji masz m.in. elektroniczne zamki szyfrowe do drzwi i furtek. Oferujemy również czytniki z kartami i chipami dostępu. Sprawdź też inne produkty służące do zabezpieczenia Twojego mienia. W asortymencie sklepu expondo.pl mamy np. fotopułapki, sejfy oraz skrzyneczki na klucze.

Elektroniczne zamki szyfrowe Stamony

Zamki szyfrowe są często spotykanym rozwiązaniem stosowanym w biurach, archiwach, serwerowniach, a nawet w prywatnych domach. Produkty marki Stamony doskonale nadają się do zabezpieczenia zarówno drzwi, jak i furtek. Do ich otwarcia potrzebujesz wcześniej ustalonego numeru PIN. Urządzenia z tej kategorii są w stanie zapamiętać nawet 2000 różnych kombinacji. Dzięki temu każda upoważniona osoba może skorzystać z prywatnego kodu. Do jego wprowadzenia służą klawiatury wyposażone w duże przyciski. Ponadto cześć modeli posiada funkcje podświetlenia klawiszy, które ułatwiają obsługę zamków po zmroku. Sprzęty są również wyposażone w czytniki do kart dostępu.

Projektując produkty, zadbano o to, aby były wytrzymałe. Ich konstrukcje są wandaloodporne, czyli nie ulegną zniszczeniu w wyniku uderzenia. Dodatkowo wybrane zamki cechują się dużym stopniem ochrony na działanie wody oraz wysokimi i niskimi temperaturami. Dzięki temu doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Pomyślano również o specjalnym zabezpieczeniu chroniącym podzespoły przed spięciami.

Profesjonalne czytniki do kart i chipów

Do nowoczesnych rozwiązań stosowanych przy kontroli dostępu z pewnością należą elektroniczne czytniki biometryczne i RFID. Do obsługi pierwszego typu służą m.in. linie papilarne użytkownika. Z kolei drugi rodzaj wykorzystuje karty EM/MF/HID. Wystarczy je przyłożyć do urządzenia, a czytnik określi czy dana osoba może wejść do pomieszczenia/budynku. Dedykowane karty, a także breloczki z chipami znajdziesz w sklepie expondo.pl. Podobnie jak wcześniej opisane zamki, tak i te produkty wyróżniają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia oraz działania wody. Są też energooszczędne, ponieważ w stanie spoczynku ich pobór prądu wynosi mniej niż 30 mA.

Szukasz sposobu na zabezpieczenie dostępu do swojego biura czy domu? Wybierz zamki szyfrowe lub czytniki na karty marki Stamony. Doskonała jakość wykonania, nowoczesna technologia oraz obsługa przyjazna dla użytkownika pozwolą Ci poczuć się bezpiecznie. Złóż zamówienie już dziś!