(3) Opinie

Produkt: EX10060485

|

Model: MSW-MF-630

Giętarka do blachy - 630 mm

669,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do blach o szerokości do 630 mm
  • Niezawodność – ergonomiczne dźwignie
  • Precyzja – kąt gięcia do 135°
  • Stabilność – otwory montażowe i możliwość umieszczenia w imadle
  • Trwałość – konstrukcja z solidnej stali

OPIS PRODUKTU

Giętarka do blachy – MSW

Niezawodna zginarka do blachy marki MSW to urządzenie, które znakomicie sprawdzi się w prywatnych i profesjonalnych warsztatach, firmach ślusarskich, budowlanych oraz fabrykach. Nadaje się do zginania elementów o grubości 1,2 mm i szerokości do 630 mm. Dzięki swej konstrukcji model MSW-MF-630 charakteryzuje się m.in. dużą precyzją i stabilnością.

Giętarka ręczna MSW-MF-630 – opis

Efektywność zginarki MSW wynika z zastosowania ergonomicznych dźwigni znajdujących się po obu stronach urządzenia. Gumowe rękojeści dobrze leżą w dłoni, zapobiegając wyślizgiwaniu się. Obsługa naszego sprzętu jest więc niezwykle łatwa oraz przebiega szybko i bardzo sprawnie.

Precyzja obróbki przy użyciu modelu MSW-MF-630 to zasługa pokręteł pozwalających określić parametry obróbki w tym kąta gięcia w zakresie do 135°. Wybierając konkretne ustawienia, masz pewność, że wszystkie elementy zostaną idealnie wyprofilowane.

Stabilność giętarki od MSW osiągnięta została dzięki solidnej, stalowej konstrukcji. Otwory  pozwalają przykręcić ją do podłoża. Istnieje też możliwość zamocowania w imadle. W efekcie znacząco zwiększa to bezpieczeństwo podczas pracy.

Zginarka MSW-MF-630 to precyzyjny sprzęt, który sprawdzi się w przemysłowym oraz prywatnym użytku. Poradzi sobie z gięciem elementów o szerokości do 630 mm i grubości 1,2 mm. Skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu marki MSW, uwielbianego przez klientów za wysoką jakość produktów i ich atrakcyjne ceny.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.7

W oparciu o 3 opinii

01.06.2023

Fungerar alldeles utmärkt. Kraftig konstruktion och stadig

01.06.2023

Well made and easy assembly, easy to use

01.06.2023

La machine remplit bien sa fonction.Les photos présentant le produit sont incorrectes(position des leviers inversés.