Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20062168

|

Model: MSW-GH-BD-30000

Outlet Nagrzewnica gazowa - 30000 W - 310 m²

619,00 zł 759,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 759,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – z mocą 30000 W uzyskasz przepływ 723 m³/h gorącego powietrza
  • Duża powierzchnia – osiąga temperaturę wyjściową 420°C i ogrzewa pomieszczenia do 310 m²
  • Skuteczność – temperaturę ustawisz za pomocą panelu sterowania z wyświetlaczem LED
  • Mobilność – gotowy do użycia w każdym środowisku dzięki niewielkiej wadze i ergonomicznemu uchwytowi
  • Bezpieczeństwo – zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz automatyczne wyłączenie w przypadku utraty gazu zapewniają bezpieczeństwo

OPIS PRODUKTU

Nagrzewnica gazowa do hal i dużych pomieszczeń

Niezależnie od tego, czy jest to pomieszczenie magazynowe, czy namiot, dzięki nagrzewnicy gazowej MSW możesz szybko i skutecznie ogrzać duże pomieszczenia do komfortowej temperatury. Do zasilania wykorzystasz gaz LPG na bazie propanu i butanu, który pachnie znacznie przyjemniej niż olej napędowy. Ustaw nagrzewnicę gazową na miejscu i zapewnij optymalną temperaturę pracy na placu budowy, w magazynie lub warsztacie.

Bezpieczne źródło ciepła – nagrzewnica gazowa marki MSW

Dzięki mocy 30000 W i temperaturze wyjściowej 420°C szybko doprowadzisz temperaturę w pomieszczeniu do odpowiedniego poziomu. Ustawisz ją za pomocą panelu z wyświetlaczem LED. Termostat sprawdza temperaturę zewnętrzną i nagrzewa urządzenie, jeśli spadnie poniżej ustawionej wartości. Przy pełnej mocy dmuchawa grzewcza generuje przepływ gorącego powietrza na poziomie 723 m³/h. Wentylator rozprowadza je równomiernie po całym pomieszczeniu. Dzięki wysokiej wydajności osiągniesz komfortową temperaturę w pomieszczeniach do 310 m². Jednym ruchem nadgarstka możesz ustawić urządzenie w dogodnej pozycji lub wygodnie przetransportować je w kolejne miejsce.

Podłącz nagrzewnicę gazową do butli gazowej LPG. Produkt działa przy ciśnieniu 0,7 bar, które jest regulowane przez dołączony reduktor ciśnienia. Zwróć uwagę na wielkość i rodzaj przyłączy reduktora ciśnienia. Dla Twojego bezpieczeństwa dmuchawa wykonana jest z wytrzymałej blachy stalowej i ma szereg zabezpieczeń. W przypadku wycieku gazu urządzenie wyłącza się automatycznie. Dodatkowo posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, które gwarantuje bezpieczną ciągłą pracę. W ten sposób zawsze zapewniasz niezawodne źródło ciepła dla różnych pomieszczeń.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie