Nagrzewnice

Zainspiruj się blogiem expondo

Wydaje nagrzewnice zdadzą egzamin jako dodatkowe źródło ciepła w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych. Mogą być stosowane w garażach, warsztatach, szklarniach, halach produkcyjnych, fabrykach, magazynach czy na placach budowy. Sprawdzą się również przy osuszaniu piwnic lub ścian po remoncie. (Sprawdź również nasz osuszacz powietrza przemysłowy). Marka MSW Motor Technics to gwarancja, że wyposażenie Twojego warsztatu lub firmy spełnia najwyższe standardy jakości. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór sprzętów oraz urządzeń tego producenta: wielozadaniowe narzędzia pneumatyczne lub efektywne wyciągarki samochodowe.

Wysokiej klasy nagrzewnice elektryczne i olejowe

Dmuchawy charakteryzują się dużą mocą oraz przepływem powietrza, co przekłada się na szybkie i skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Inteligentny termostat odpowiada za natężenie grzania w zależności od temperatury otoczenia. Dzięki temu urządzania są bardzo łatwe w obsłudze. System ochrony przed przegrzaniem oraz funkcja automatycznego wyłączenia w przypadku braku paliwa zapewniają bezpieczne użytkowanie.

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje nagrzewnic. Niektóre modele zasilane są energią elektryczną. Inne działają na olej napędowy, ropę lub naftę – posiadają duży zbiornik na paliwo, a w procesie spalania nie uwalnia się dym ani substancje łatwopalne.

Nagrzewnice – solidność i mobilność

Ogrzewacze cechują się niezwykle wytrzymałą konstrukcją z trwałych materiałów m.in. stali nierdzewnej. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniają długotrwałą eksploatację. Jednocześnie niewielkie rozmiary oraz waga sprawiają, że z łatwością przeniesiesz nagrzewnicę tam, gdzie akurat będzie potrzebna. Dodatkowo wybrane modle wyposażono w kółka oraz ergonomiczny uchwyt celem ułatwienia transportu.

Jeśli szukasz nowoczesnego, efektywnego sprzętu do Twojego warsztatu albo potrzebujesz profesjonalnego sprzętu do przydomowego garażu, zapoznaj się z asortymentem expondo.pl! Oprócz urządzeń od MSW Motor Technics polecamy także produkty innych cenionych marek, np. rękawice robocze Stamos Welding Group, noże termiczne Pro Bauteam czy podnośniki magnetyczne od Steinberg Systems. Wysokie standardy w połączeniu z rozsądną ceną to nasz znak rozpoznawczy. Zamów już dzisiaj w exponod.pl towar z natychmiastową wysyłką!

Tańszą alternatywą dla nagrzewnic elektrycznych i olejowych są nagrzewnice na pelet. Zobacz naszą ofertę maszyn do produkcji peletu: ➔ Peleciarki