(4) Opinie

Produkt: EX10060820

|

Model: MSW-OP60S

Pompa do oleju - mini cpn - licznik

1079,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża wydajność – generowanie mocy 600 W i 2800 obr./min umożliwia przepływ 60 l/min przy wysokości zasysania 5 m i ciśnieniu roboczym 3 bar
  • Samozasysanie – nie ma konieczności ponownego wypełniania kanału dopływowego; pompy samozasysające mają wyższy poziom ssania (do 4 m różnicy w porównaniu z odśrodkowymi)
  • Zawór by-pass – zawór obejściowy zapobiegający przegrzaniu w momencie zatkania
  • Bardzo dokładne pomiary – wysokiej jakości licznik umożliwiający odczyt sumy cząstkowej i całkowitej przelanego paliwa
  • Kompletny zestaw – wąż ssący, wylotowy i pistolet; pompa jest zamocowana na stabilnej ramie zapewniającej mobilny użytek

OPIS PRODUKTU

Pompa do oleju - mini cpn - licznik

Profesjonalna samozasysająca pompa do oleju marki MSW została przeznaczona do pompowania oleju, oleju napędowego, biodiesla i nafty (nie służy do benzyny!). Mini CPN świetnie nadaje się do tankowania pojazdów i maszyn rolniczych, dzięki czemu sprawdzi się w warsztatach, garażach i na stacjach paliwowych. Model MSW-OP60S jest niezbędny w rolnictwie oraz recyklingu samochodów.

Pompka do paliwa z licznikiem – opis

Wysoka wydajność urządzenia to zasługa mocy 600 W i 2800 obrotów w ciągu minuty. Dobre parametry zapewniają pompowanie z przepływem 60 l/min przy wysokości zasysania 5 m i ciśnieniu 3 bar.

Dokładny licznik umożliwia odczytywanie bieżącej i całkowitej ilości pompowanego paliwa. Dwa liczydła sprawiają, że zawsze dopilnujesz tego, ile cieczy dozujesz. Czterocyfrową sumę zresetujesz dla każdego tankowania, natomiast ośmiocyfrowa nie zostanie wyzerowana.

Sprzęt jest bezpieczny w użytku. Posiada certyfikat CE i stopień ochrony IP55. Charakteryzuje go trwałość oraz prosta obsługa. Mini CPN szybko i łatwo podłączysz do różnych pojazdów oraz maszyn. Węże o długości 2 i 4,2 m pozwalają wygodnie manewrować.

Samozasysanie oznacza, że pompa do oleju może działać bez konieczności ponownego wypełniania kanału dopływowego. Sprzęt sam usunie zgromadzone powietrze z przewodu ssawnego. Tego rodzaju pompy charakteryzują się wyższym poziomem ssania; do 4 m różnicy w porównaniu z odśrodkowymi. Zawór by-pass zapobiega przeciążeniu, wyrównuje ciśnienie w momencie np. zagięcia przewodu.

W kompletnym zestawie znajdują się wąż ssący, wąż wylotowy i gwintowany pistolet. Pompę mocuje się na solidnej ramie, która gwarantuje mobilną eksploatację. Przewód paliwowy wyposażono w siatkę filtrującą zanieczyszczenia. Element zapobiega przedostawaniu się ich do oleju. Pompa może działać na sucho przez dłuższy czas.

Pompa do oleju MSW-OP60S to niezastąpiony sprzęt do tankowania samochodów w garażu, warsztacie i wszędzie tam, gdzie przydają się mobilne dystrybutory paliwa. Dzięki urządzeniu dostępnemu w oficjalnym salonie marki MSW przepompujesz naftę, olej, olej napędowy i biodiesla.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


2.5

W oparciu o 4 opinii

25.04.2020

Macht was sie muss, aber ist extrem laut (ca. 100 Dezibel).

28.03.2022

Pumpar rejält så jag saknar ett handtag med automatisk avstängning. Synd att den inte går att montera ståendes i övrigt en bra pump.

23.04.2022

Tökéletesen önfelszívó. Egy pillanat alatt felkapja az olajat. A nyomó tömlő préselése sajnos csöpög. Azt majd meg kell csinálnom. Komoly teljesítmény gázolajnál. Remélem a fűtőolajat is hasonlóan fogja szállítani!

09.05.2020

Alt var smurt ind i dieselolie da pakken ankommer og da jeg skal bruge pumpen pisser dieselolie ud ved en pakning. Virkelig dårĺigt at en vare til 1800kr ikke er testet ordentligt inden afsendelse.