Nowy

Produkt: EX10062424

|

Model: S-POWER SYSTEM PSWI 1000

Stacja zasilania z panelem fotowoltaicznym i falownikiem - 1000 W - 5 / 12 / 230 V - 2 lampy LED

3299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zestaw – stacja zasilania z panelem fotowoltaicznym, falownikiem i 2 lampami LED
  • Wydajność – o łącznej mocy 1000 W, z panelem solarnym 2 x 160 W i potężnym akumulatorem 0,75 kWh
  • Mobilność – idealna do użytku na kempingu, łodzi, w ogrodzie lub wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej
  • Praktyczność – 3 gniazda DC (12 V), 4 gniazda USB, 2 gniazda 230 V
  • Bezpieczeństwo – z ochroną przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem

OPIS PRODUKTU

Ciesz się wolnością i korzystaj ze stacji zasilania z panelem fotowoltaicznym i falownikiem

Stacja zasilania z panelem fotowoltaicznym i falownikiem od MSW gwarantuje całkowitą niezależność od sieci energetycznej! Dzięki łącznej mocy 1000 W, panelom solarnym 2 x 160 W i baterii 0,75 kWh możesz używać urządzeń elektrycznych zawsze i wszędzie. Czy to na kempingu, łodzi, w ogrodzie czy we własnych czterech ścianach, korzystaj ze zrównoważonej energii w prosty i wygodny sposób dzięki przenośnej stacji zasilania z panelami słonecznymi!

Mocna stacja zasilania z panelem solarnym na kemping, do ogrodu i nie tylko

Kompletny zestaw zawiera panel słoneczny, który imponują wysoką wydajnością. Dzięki dużej mocy w połączeniu z opcją szybkiego ładowania stacja zasilania jest w pełni naładowana już po 5 godzinach. Falownik do panelu fotowoltaicznego przetwarza uzyskany w ten sposób prąd stały na prąd przemienny i czyni go użytecznym. Akumulator 0,75 kWh zapewnia wystarczającą ilość energii dla Twoich urządzeń nawet przy złej pogodzie i w nocy. Skorzystasz z niego poprzez 3 gniazda DC (12 V), 4 gniazda USB i 2 gniazda 230 V.

Montaż i użytkowanie są bardzo proste i bezpieczne. Zapewniają to liczne funkcje ochronne, takie jak ochrona przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Panel solarny z hartowanego szkła, żywicy EVA i folii odpornej na warunki atmosferyczne, a także rama z anodowanego aluminium wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki i przeciwstawia się wiatrowi oraz złej pogodzie. Wysokiej jakości materiały i precyzyjne wykonanie gwarantują długą żywotność stacji zasilającej z panelem fotowoltaicznym.

DANE TECHNICZNE