Odstraszacze ultradźwiękowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 4 z 4 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Odstraszacze ultradźwiękowe w sklepie expondo.pl 

W Twoim domu trwa inwazja myszy? Twoje gospodarstwo oblegają szczury? A może na strychu zagnieździły Ci się kuny? Niezależnie od problemu w ofercie sklepu expondo znajdziesz rozwiązanie, które zadowoli zarówno Ciebie, jak i nieproszonych gości. Z odstraszaczami ultradźwiękowymi marki Wiesenfield pozbędziesz się gryzoni i innych zwierząt w bezpieczny dla nich sposób! 

Prezentowane urządzenia, podobnie jak żywołapki, służą do humanitarnego zażegnania problemu ze szkodnikami. Wykorzystanie ultradźwięków sprawia, że niechciane zwierzęta będą omijać twój dom czy gospodarstwo szerokim łukiem i nie stanie się im przy tym żadna krzywda. Dlatego więc jeśli jesteś rolnikiem, prowadzisz skup zboża, sprzedajesz produkty spożywcze lub zwyczajnie w Twoim domu zalęgły się gryzonie, odstraszacze ultradźwiękowe Wiesenfield z pewnością Ci pomogą. 

Jaki odstraszacz ultradźwiękowy na zwierzęta wybrać? 

Wybór odpowiedniego odstraszacza kun i innych szkodników w dużej mierze zależy od tego, gdzie będziesz z niego korzystać. Chodzi tutaj głównie o wielkość pomieszczenia lub otoczenia, jeśli zamierzasz postawić urządzenie na zewnątrz. Dlatego wcześnie warto zmierzyć obszar, w którym chcesz użyć ultradźwięków

W asortymencie niemieckiej marki Wiesenfield znajdziesz modele odstraszaczy na zwierzęta oferujące różne zasięgi działania. Za ich pomocą wypłoszysz gryzonie z terenów o powierzchniach tak dużych jak 1500 m², a nawet 2000 m²! Dzięki temu na pewno dobierzesz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odstraszacza ultradźwiękowego? 

Chcesz kupić odstraszacz ultradźwiękowy do swojego domu lub gospodarstwa? Świetnie! Nie wiesz jednak, na co zwrócić uwagę? To nic, chętnie Ci podpowiemy. Przy wyborze odstraszaczy warto sprawdzić szereg parametrów, decydujących o skuteczności danego modelu. O czym więc należy pamiętać? 

  1. Zasięg ultradźwięków – wspominaliśmy już o tym, że wielkość pomieszczenia, w którym możesz postawić odstraszacz wpływa na stopień zabezpieczenia. 

  1. Kąt emisji ultradźwięków – niektóre modele mają możliwość wytwarzania dźwięków o wysokiej częstotliwości w różnych kierunkach. Dla przykładu marka Wiesenfield oferuje sprzęty o kącie emisji 180° oraz 360°. To, który kupisz zależy od tego, gdzie chcesz skierować ultradźwięki. 

  1. Źródło zasilania – przeważnie odstraszacze na zwierzęta są zasilane bateriami. Dzięki temu nie ogranicza Cię długość kabla i dostępność gniazdka elektrycznego. Warto przy okazji sprawdzić, ile godzin pracy wytrzymują baterie lub wbudowany akumulator. 

  1. Odporność na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne – jest to dość ważny aspekt, jeśli chcesz zamontować odstraszacz ultradźwiękowy na zewnątrz. Niskie i wysokie temperatury, deszcz, śnieg i wysoka wilgotność powietrza mogą skutecznie uszkodzić delikatną elektronikę urządzenia. Dlatego sprawdź, czy wybrany przez Ciebie model sobie z nimi poradzi. 

To są najważniejsze parametry, na które warto patrzeć przy zakupie odstraszacza gryzoni i kun. Poza tym sprawdź też sposób montażu urządzenia. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są uchwyty magnetyczne, dzięki którym wystarczy przyłożyć odstraszacz do metalowej powierzchni. 

Czy odstraszacze na myszy i kuny szkodzą ludziom? 

Wiele osób zastanawia się, czy prezentowane sprzęty mają jakikolwiek wpływ na zdrowie, czy samopoczucie człowieka. Martwią się o swój słuch oraz bóle głowy. To, jak to jest? Czy odstraszacze gryzoni szkodzą ludziom? 

Odpowiedź brzmi: absolutnie nie! Dźwięki emitowane przez urządzenia mają tak wysoką częstotliwość, że ludzkie ucho kompletnie nie jest w stanie ich wychwycić. Co więcej, nie mają one wpływu również na psy, koty czy zwierzęta hodowlane. Inaczej jest w przypadku kun, myszy, szczurów i innych gryzoni. Ich wyczulony słuch rozpoznaje ultradźwięki, które są dla nich irytujące. Dlatego trzymają się z daleka od jego źródła. 

Jeśli jednak szukasz sposobu, aby odstraszyć innych nieproszonych gości niewrażliwych na wysokie dźwięki, to postaw na fotopułapki. Po wykryciu ruchu robią zdjęcie lub kręcą film, więc łatwo sprawdzisz, czy ktoś wszedł na teren Twojej posesji. 

Czy ultradźwięki przechodzą przez ściany? 

Pytanie „czy ultradźwięki przenikają przez ściany” jest jak najbardziej uzasadnione w przypadku odstraszaczy kun i gryzoni. Odpowiedź na nie pozwoli Ci ustalić, czy w budynku o dużej liczbie pomieszczeń wystarczy jedno urządzenie, czy kilka. Jak więc jest z tymi ultradźwiękami. 

Niestety, jak większość dźwięków, tak i te o wysokiej częstotliwości nie przechodzą przez ściany. Zamiast tego odbijają się od nich i są uwięzione między nimi. Co to oznacza dla Ciebie? A to, że do uzyskania jak najefektywniejszego odstraszania warto ustawić po jednym urządzeniu w pomieszczeniu. Warto więc się zastanowić czy odstraszacz lepiej sprawdzi się w magazynie z akcesoriami hodowlanymi, czy silosie ze zbożem. 

Zapomnij o szkodnikach i kup odstraszacz ultradźwiękowy Wiesenfield! 

Kupując odstraszacze ultradźwiękowe marki Wiesenfield, stawiasz na profesjonalne urządzenia, z którymi skutecznie pozbędziesz się kun i gryzoni. Sprzęty nie tylko są niezwykle wydajne, ale i bezpieczne dla zwierząt, więc stosując je, zachowujesz czyste sumienie. Dlatego już teraz zabezpiecz swoje zbiory przed szkodnikami! 

Potrzebujesz też maszyn ogrodniczych, żeby postawić swoją działkę na nogi po ataku gryzoni? Tutaj z pomocą przyjdzie Ci niemiecka marka hillvert. Oferuje ona wysokiej jakości narzędzia i urządzenia, z którymi zadbasz o swoje rośliny. Podkaszarki, dmuchawy do liści, rozsiewacze, piły łańcuchowe to zaledwie część tego, co możesz zyskać! 

Nadal Ci mało? W takim razie sklep expondo ma coś jeszcze dla Ciebie. Składając u nas zamówienie, zyskujesz nie tylko profesjonalne produkty, ale i 3 lata gwarancji! Nie musisz się też martwić kosztami wysyłki, ponieważ dostawa jest zawsze darmowa. A w razie problemów masz 30 dni na rezygnację i bezpłatny zwrot