Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Wiertnica do betonu - 300 mm - 2800 W

3549,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10061224

|

Model : MSW-DDM300

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
3549,00 zł
3+
5%
3371,55 zł
5+
10%
3194,10 zł
10+
15%
3016,65 zł
Kluczowe informacje
  • Wydajność – silnik o mocy 2800 W i dwie prędkość do 500 i 950 obr./min
  • Kompatybilność – do wierteł o maksymalnej średnicy 300 mm
  • Praktyczność – system chłodzenia wodą
  • Bezpieczeństwo – przewód z wyłącznikiem różnicowoprądowym PRCD
  • Solidność – profesjonalny design stworzony do pracy w trudnych warunkach
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Diamentowa wiertnica do betonu 2800 W MSW

Profesjonalna wiertnica do betonu marki MSW posłuży do wycinania otworów w bardzo twardych materiałach np. zbrojonym betonie, naturalnym kamieniu, nawierzchni bitumicznej, asfalcie czy nawet w rurach kanalizacyjnych. Dlatego model MSW-DDM300 idealnie nada się podczas profesjonalnych prac budowlanych i nie tylko.

Otwornica do betonu MSW-DDM300 – opis

Za doskonałą wydajność urządzenia odpowiada silnik o mocy 2800 W. Pozwala on uzyskać jedną z dwóch prędkości – do 500 i 950 obr./min. Dzięki temu wiercenie rdzeniowe w betonie czy kamieniu przebiega bardzo sprawnie. Produkt uruchomisz za pomocą intuicyjnego przełącznika ON/OFF.
Personalizacja sprzętu daje możliwość przystosowania wiertnicy diamentowej do różnych potrzeb. Zamontujesz w niej wiertła otworowe o maksymalnej średnicy 300 mm. Dodatkowo maszyna ma też funkcję regulacji głębokości wiercenia. Do zmiany ustawienia służy obrotowa wajcha w kształcie litery T, która przesuwa urządzenie po pionowej prowadnicy.
Nad bezpieczeństwem użytkownika czuwa specjalny przełącznik różnicowoprądowy (PRCD) umieszczony na przewodzie zasilającym. Zapobiega on niekontrolowanemu uruchomieniu się modelu MSW-DDM300 w przypadku awarii prądu lub po ponownym podłączaniu do gniazdka. Dodatkowo zastosowano ukryte szczotki węglowe oraz przyłącze do wody umożliwiające wiercenie na mokro.
Wieloletnia użyteczność otwornicy diamentowej to zasługa wykorzystanych materiałów. Do jej najważniejszych elementów użyto aluminium odlewanego ciśnieniowo. Cechuje się ono doskonałą wytrzymałością idealnie sprawdzającą się np. na placach budowy.
Wysoka efektywność, łatwa obsługa oraz trwałość sprawiają, że wiertnica do betonu marki MSW to idealny sprzęt dla Twojej firmy. Za pomocą modelu MSW-DDM300 obróbka twardych materiałów stanie się o wiele prostsza. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty