Produkt: EX10062273

|

Model: MSW-CDM 2200D TITAN KIT

Wiertnica do betonu ze statywem i skrzynią - 2200 W - 1300 obr./min

9929,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – mocny silnik 2200 W z trybem mikrouderzeniowym
  • Precyzja – możliwość wiercenia rdzeniowego do średnicy 162 mm, a ze statywem do 202 mm
  • Efektywność – w zależności od biegu osiąga prędkości do 585/1300 obr./min
  • Wszechstronność – do wiercenia na sucho i na mokro
  • Bezpieczeństwo – z przewodem z wyłącznikiem różnicowoprądowym (PRCD – Portable Residual Current Device)

OPIS PRODUKTU

Mocna wiertnica do betonu o niezawodnych parametrach

Czas to pieniądz na placu budowy, a wymagania stawiane używanym maszynom są odpowiednio wysokie. Za pomocą wiertnicy do betonu marki MSW niezawodnie wywiercisz otwory w twardych materiałach, takich jak beton, mur lub asfalt. Jeśli podczas wiercenia skorzystasz ze statywu wiertniczego, uzyskasz nawet duże otwory o średnicy do 202 mm. Zestaw obejmuje trzy otwornice diamentowe Ø52, Ø82 i Ø102 mm. W przypadku twardych ścian użyj trybu mikrouderzeniowego, z którym szybko uzyskasz delikatny efekt młota. Wszystkie elementy kompletu są łatwe w transporcie w mocnym pudełku.

Wywierć precyzyjne otwory wiertnicą diamentową MSW!

Z wiertnicą do betonu masz dostęp do mocy 2200 W i maksymalnej prędkości 1300 obr./min. Są to idealne wartości do wiercenia rdzeniowego otworów do średnicy 162 mm. Użyj dwóch poziomów mocy dla optymalnych rezultatów. Stosuj wiertła o największej średnicy przy najniższej prędkości. Dzięki stojakowi do wiertnicy do betonu nie tylko zwiększysz precyzję wiercenia, ale także użyjesz większych wierteł do Ø202 mm. Wydajność wiertarki rdzeniowej jest idealna dla profesjonalnych użytkowników, którzy mają już doświadczenie z podobnymi urządzeniami.

Podczas wiercenia wiertnicą rdzeniową stosuj szynę prowadzącą o długości 510 mm. Przymocuj urządzenie do uchwytu o średnicy 60 mm. Wybierz kąt wiercenia w zakresie od 0 do 45° w krokach co 5°. Wiertło do betonu przesuniesz po szynie za pomocą uchwytu w kształcie litery T, którego długość możesz regulować, aby zapewnić lepszą obsługę. Polegaj na niezawodnym chłodzeniu wodą podczas wiercenia. Złącze jest zintegrowane bezpośrednio w urządzeniu. Zmniejsza to zużycie wiertła, ogranicza konserwację maszyny i zapewnia dłuższą żywotność. Polegaj na niezawodnym chłodzeniu wodą podczas wiercenia. Złącze jest zintegrowane bezpośrednio z urządzeniem. Zmniejsza to zużycie wiertła, ogranicza konserwację maszyny i zapewnia dłuższą żywotność.

Używaj diamentowych wierteł rdzeniowych o różnych średnicach, które bezpiecznie zamocujesz w urządzeniu za pomocą uchwytu. Wiertłem diamentowym można wiercić w betonie zbrojonym, cemencie, murze, asfalcie i kamieniu naturalnym. Przewód zasilający o długości 2,8 m zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Dzięki wbudowanemu wyłącznikowi różnicowoprądowemu (PRCD – Portable Residual Current Device) możesz zawsze bezpiecznie korzystać z urządzenia. W przypadku zwarcia następuje natychmiastowe zatrzymanie pracy.

DANE TECHNICZNE