Produkt: EX10061190

|

Model: MSW-PLAT20

Zagęszczarka płytowa - 1,1 kW - 15 m/min

2579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Fachowość – mocny silnik wytwarzający siłę odśrodkową na poziomie 8,5 kN oraz zapewniający wibracje o częstotliwości 5210 VPM
  • Efektywność – maszyna jest w stanie ubić do 250 m²/godz.
  • Wydajność – głębokość zagęszczenia gruntu ziarnistego i spoistego wynosząca do 20 cm
  • Duża powierzchnia – płyta o wymiarach 430 x 300 mm z zaokrąglonymi krawędziami zapewnia bezśladową pracę
  • Akcesoria – w zestawie znajdują się kółka do wygodnego transportowania i gumowa mata do kostki brukowej

OPIS PRODUKTU

Budowlana zagęszczarka płytowa MSW

Profesjonalna zagęszczarka płytowa niemieckiej marki MSW to idealny sprzęt do ubijania gruntu, kostki brukowej czy asfaltu w miejscach, do których nie dotrze duży walec. Model MSW-PLAT20 sprawdzi się podczas budowy podjazdów, parkingów oraz remontów.

Stopa wibracyjna do kostki brukowej MSW-PLAT20 – opis

Wydajny silnik o mocy 1,1 kW zapewnia siłę odśrodkową na poziomie 8,5 kN oraz wibracje o częstotliwości 5210 VPM pozwalające w krótkim czasie osiągnąć zamierzone efekty (15 m/min). Wykorzystuje on olej o klasie 10W-30. Za pomocą urządzenia w ciągu godziny będziesz w stanie ubić do 250 m

Duża płyta zagęszczarki o wymiarach 430 x 300 mm posiada zaokrąglone brzegi. Dzięki temu maszyna nie pozostawia śladów na podłożu. Model MSW-PLAT20 jest w stanie zagęścić zarówno ziarnisty, jak i spoisty grunt na głębokość do 20 cm. Za sprawą dołączonej gumowej maty będziesz mógł wykorzystać sprzęt do kostki brukowej.

Wieloletnia użyteczność maszyny to zasługa m.in. wytrzymałości płyty. Jest ona odporna na odkształcenia i zużycie. Ponadto zastosowano stalową ramę, która poprawia ogólną trwałość stopy wibracyjnej. Wykorzystano też specjalny system ochronny na wypadek zbyt małej ilości paliwa.

Wybierz wysokiej jakości zagęszczarkę płytową marki MSW i zadbaj o właściwe ubicie ziemi. Praktyczne rozwiązania zastosowane w modelu MSW-PLAT20 wpływają na jego łatwą obsługę. Wyposażono go m.in. w kółka do wygodnego przemieszczania oraz składany uchwyt. Sprawdź wszystkie zalety stopy wibracyjnej MSW już dziś! Czekamy na Twoje zamówienie.

DANE TECHNICZNE