Produkt: EX10040571

|

Model: PHY-GT-1

Stół groomerski - 905 x 605 mm - regulowana wysokość 70-84 cm - 60 kg - 1 smycz

1479,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Mobilność – dzięki składanej konstrukcji i niskiej wadze
  • Ergonomia – regulacja wysokości w zakresie 70-84 cm
  • Bezpieczeństwo – wyposażony w pętlę i antypoślizgową powierzchnię
  • Obszerność – wymiary 905 x 605 mm
  • Wytrzymałość – bezpiecznie utrzymuje do 60 kg
  • Stabilność – solidna konstrukcja z antypoślizgowymi nóżkami zapewniającymi bezpieczne oparcie

OPIS PRODUKTU

Składany stół groomerski z regulacją wysokości dla psów lub kotów

Stół groomerski z regulacją wysokości marki physa idealnie nadaje się do użytku prywatnego lub profesjonalnego – np. w salonach dla psów. Dzięki niskiej wadze i składanej konstrukcji stół trymerski idealnie sprawdza się również w mobilnym użytku na imprezach takich jak wystawy zwierząt. Za sprawą solidnej konstrukcji i antypoślizgowych gumowych nóżek składany stół groomerski jest zawsze bezpieczny i stabilny. Jednocześnie hydrauliczna regulacja wysokości za pomocą pedału nożnego w zakresie 70-84 cm zapewnia ergonomiczną pracę przez cały czas.

Wytrzymały i przestronny: stół groomerski hydrauliczny marki physa

Przenośny stół groomerski jest szczególnie bezpieczny w użyciu. Gumowana, antypoślizgowa powierzchnia zapewnia czworonożnym przyjaciołom dobrą przyczepność. Smycz z zatrzaskiem gwarantuje profesjonalną i wydajną pracę, nawet przy niespokojnych zwierzętach. Jednocześnie całkowite wymiary 905 x 605 mm zapewniają dużą powierzchnię oraz ergonomiczną wysokość. 

Konstrukcja stołu groomerskiego zapewnia maksymalną stabilność połączoną z trwałością. Ramę zbudowano z rurek żelaznych o grubości 1.2 mm. Bezpiecznie podtrzymuje ona blat roboczy MDF o grubości 18 mm z antypoślizgową powłoką z tworzywa sztucznego (PVC) o grubości 1.3 mm. Wszystkie materiały zachwycają wysoką wytrzymałością i są łatwe w czyszczeniu. Czarny stół groomerski marki physa gwarantuje higieniczną pracę i profesjonalne wrażenie!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA