Produkt: EX10040541

|

Model: PHYSA-RR-15

Wózek fryzjerski - 10 kg - 750-1020 mm - półka Ø458 mm - timer

469,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalizm – dzięki regulacji wysokości 750-1020 mm poprawia ergonomię pracy w salonach fryzjerskich i kosmetycznych
  • Przestronność – półka Ø458 mm i trzy mniejsze do przechowywania przyborów fryzjerskich
  • Praktyczność – w zestawie 2 miseczki do farbowania (60-240 ml) z uchwytami, uchwyt do przedłużania włosów oraz na dwie butelki i mechaniczny timer
  • Mobilność – łatwe manewrowanie dzięki 5 lekkobieżnym kółkom
  • Stabilność – dzięki solidnej konstrukcji i nośności do 10 kg

OPIS PRODUKTU

Niezbędny do strzyżenia i koloryzacji: wózek fryzjerski z regulacją wysokości i wieloma dodatkami

Dzięki wózkowi fryzjerskiemu z regulacją wysokości marki physa będziesz pracować zarówno wydajnie, jak i ergonomicznie. Zaprojektowany specjalnie do profesjonalnego użytku pomocnik sprawdzi się w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Zniesie on obciążenie do 10 kg. Wszystkie przybory są łatwo dostępne na obszernej półce z krawędzią bezpieczeństwa i o średnicy 458 mm. Niezwykle pomocne okażą się też trzy mniejsze obrotowe półki oraz dwa uchwyty na duże butelki.

Tak elastyczny jak Ty: zwrotny wózek fryzjerski marki physa

Wózek fryzjerski physa dotrzyma Ci kroku! Podstawa na 5 lekkobieżnych kołach wykonanych z tłumiącej hałas gumy (TPR) zapewnia maksymalną mobilność. Dwie miski do farbowania włosów zawsze stoją stabilnie na wózku fryzjerskim physa. Pojemność 60-240 ml to idealny rozmiar do przechowywania, mieszania i nakładania farb. Mechaniczny timer informuje o zakończeniu konkretnych zabiegów, dzięki czemu efekty za każdym razem są idealne. Aby praca była przyjazna dla Twoich pleców, dostosuj wysokość wózka fryzjerskiego w zakresie 750-1020 mm.

Wózek fryzjerski marki physa – eksperta w dziedzinie zdrowia i urody – jest w całości wykonany z wytrzymałych i łatwych w pielęgnacji materiałów. Stalowa rama zapewnia niezbędną stabilność, a polipropylen oferuje liczne zalety w porównaniu z innymi tworzywami sztucznymi. Wykazuje dobrą odporność na uderzenia i zarysowania oraz oleje, tłuszcze i chemikalia. Dzięki wyselekcjonowanym materiałom i solidnemu wykonaniu pomocnik fryzjerski zachwyca długą żywotnością i nieskazitelnym wyglądem.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie