Wózki fryzjerskie

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 10 z 10 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

W profesjonalnych salonach fryzjerskich można spotkać się z wieloma różnymi przyborami do strzyżenia i modelowania fryzur. Zwykle jest ich tyle, że utrzymanie porządku na stanowisku pracy często jest bardzo trudne. Na ratunek przychodzą praktyczne wózki fryzjerskie marki physa.

Niemiecki producent oferuje wysokiej jakości pomocniki, w których pomieścisz wszystkie nożyczki, grzebienie i szczotki. Ich konstrukcje pozwolą posegregować przybory w taki sposób, abyś zawsze mógł znaleźć to, czego szukasz. W sklepie expondo.pl umieściliśmy też inne elementy wyposażenia salonu fryzjerskiego. Oferujemy m.in. suszarki hełmowe, myjnie do włosów czy fotele fryzjerskie.

Jakie przybory fryzjerskie wybrać?

Zanim otworzysz swój salon fryzjerski, warto zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze przybory i akcesoria, bez których nie mógłbyś świadczyć usług. Najbardziej oczywistym sprzętem są nożyczki. Wybierając model dla siebie, zwróć uwagę na ich wykonanie. Najczęściej stosuje się te zrobione z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ważne jest, żeby pozostawały ostre nawet po intensywnym użytkowaniu oraz były odporne na korozję. Kolejnym aspektem przy wyborze nożyczek to wygoda podczas cięcia. Jeżeli rączka dobrze leży w dłoni, a otwory nie uciskają czy nie obcierają palców, wówczas znalazłeś sprzęt dla siebie. Odpowiedni kształt ma duże znaczenie, zwłaszcza gdy chcesz uniknąć zmęczenia czy odcisków. Często spotkasz się też nożyczkami z ząbkami zwanymi degażówkami. Służą one do zmniejszania objętości fryzur. Liczba ząbków oraz ich szerokość wpływa na ilość ciętych włosów w jednym paśmie. Dla przykładu dwustronne degażówki tną mniej włosów niż jednostronne. Wybór odpowiedniego modelu w dużej mierze zależy od Twoich preferencji i efektów, jakie chcesz osiągnąć.

Nożyczki nie są jedynymi narzędziami fryzjera. W profesjonalnych salonach nie może też zabraknąć innych przyborów do strzyżenia takich jak brzytwy, trymery czy maszynki do golenia. Zasada ich wyboru jest podobna – wykonane z nierdzewiejącego materiału i dobrze leżące w dłoni. Oczywiście obok sprzętów do strzyżenia równie istotne są akcesoria do modelowania fryzur. Należą do nich wszystkie grzebienie, szczotki, wałki, papiloty, spinki, klipsy itd. Równie praktyczne są urządzenia elektryczne. Dzisiejszy salon fryzjerski bez suszarek do włosów, prostownic lub lokówek nie ma prawa utrzymać się na rynku. Dlatego warto zainwestować w produkty z najnowszymi nowinkami technologicznymi. Sprawdź, czy suszarki mają regulację temperatury i funkcję jonizacji oraz, czy lokówki są tytanowe i nie elektryzują włosów.

To, jakie przybory fryzjerskie wybierzesz, zależy od liczby i różnorodności usług, jakie chcesz świadczyć. Inaczej będzie wyposażony salon fryzjerski dla mężczyzn, a inaczej dla kobiet. Mimo wszystko utrzymanie porządku w akcesoriach jest równie ważne we wszystkich gabinetach. Dlatego pomocniki fryzjerskie physa idealnie sprawdzą się w każdym zakładzie.

Wózki fryzjerskie marki physa

Wózki fryzjerskie dostępne w sklepie expondo.pl to praktyczne sprzęty pozwalające na uporządkowanie i posegregowanie wszystkich przyborów stosowanych przez fryzjerów i barberów. Do dyspozycji masz modele wyposażone nawet w 5 pojemnych szuflad. Górne półki szafek zostały specjalnie wyprofilowane i wyposażone w przyborniki na przedmioty najczęściej używane podczas strzyżenia.

Do stworzenia pomocników wykorzystano eleganckie tworzywo sztuczne odporne na działanie wody i trwałe zabrudzenia. Z łatwością je wyczyścisz, a atrakcyjny kolor podkreśli prestiż salonu. Część elementów zrobiono ze stali, co dodatkowo wpływa na wytrzymałość całej konstrukcji. Dużym atutem produktów są skrętkę kółka. Dzięki nim z łatwością przetransportujesz wózek fryzjerski w dowolne miejsce.