Produkt: EX10011379

|

Model: RCSD-3A1

Dyspenser do napojów - 3 x 3,5 l

1049,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – trzy 3,5-litrowe zbiorniki idealne na hotelowe śniadania, lunche i imprezy z cateringiem
  • Estetyczność – atrakcyjna trzypoziomowa konstrukcja z przeźroczystymi ściankami
  • Funkcjonalność – wewnętrzne pojemniki na lód utrzymują niską temperaturę napojów
  • Łatwa obsługa – kranik z wygodną dźwignią do nalewania soków
  • Wytrzymałość – stal nierdzewna będąca idealnym materiałem do gastronomii

OPIS PRODUKTU

Dyspenser do napojów 3 x 3,5 l Royal Catering

W restauracjach czy hotelach serwowanie schłodzonych soków lub herbat typu ice tea jest bardzo mile widziane przez gości. Dlatego dyspenser do napojów marki Royal Catering doskonale sprawdzi się w takich miejscach. Model RCSD-3A1 łączy w sobie praktyczność z elegancją, więc świetnie nadaje się na szwedzkie stoły np. podczas imprez firmowych.

Dozownik do zimnych napojów RCSD-3A1 – opis

Wydajne chłodzenie jest zapewnione przez zbiorniki na lód umieszczone we wnętrzu każdego z pojemników. Elementy utrzymują niską temperaturę płynów. Ponadto dzięki nim napoje nie są rozwadniane przez topniejący lód.

Atrakcyjny wygląd modelu RCSD-3A1 to zasługa trzypoziomowej konstrukcji oraz przeźroczystych ścianek. Pozwalają one w prosty sposób odróżnić rodzaje napojów, a także skontrolować ich ilość.

Łatwe dozowanie umożliwiają kraniki z zamontowanymi dźwigniami, które należy nacisnąć, aby nalać wybrany napój. Płyn przepływa szybko i nie rozchlapuje się dookoła.

Zapewnij swoim gościom i klientom orzeźwiające napoje w trzech różnych smakach z dyspenserem od Royal Catering. Nieskomplikowana obsługa i elegancki design sprawią, że model RCSD-3A1 znajdzie zastosowanie we wszystkich profesjonalnych zakładach gastronomicznych. Złóż zamówienie już dziś i przekonaj się sam.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA