Produkt: EX10011376

|

Model: RCSD-1G

Dyspenser do soków - 8 litrów

489,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża pojemność – 8-litrowy zbiornik idealny do hotelu, na imprezę lub konferencję
  • Chłodzenie – rurka na lód utrzymujący niską temperaturę
  • Widoczność – przezroczysta plastikowa konstrukcja zapewnia atrakcyjną ekspozycję
  • Łatwa obsługa – wygodne nalewanie dzięki poręcznemu kranikowi z dozownikiem
  • Praktyczność – do szklanek o maks. wysokości 14,5 cm

OPIS PRODUKTU

Dyspenser do soków - 8 litrów

Gastronomiczny dyspenser do soków jest sprzętem nieodzownym w hotelowych bufetach, na imprezach z cateringiem, festynowych stoiskach itp. Model RCSD-1G pozwoli w atrakcyjny sposób obsłużyć wielu gości, serwując im zimny napój. Dozownik od Royal Catering odznacza się estetycznym designem oraz trwałą, solidną konstrukcją.

Dozownik do soku RCSD-1G – charakterystyka

Duża wydajność stanowi zaletę dyspensera. Zbiornik pomieści 8 litrów soku owocowego, mrożonej herbaty, lemoniady oraz innych bezalkoholowych napojów chłodzących. Dzięki rurce, do której wkłada się pokruszony lód, płyn zachowa odpowiednio niską temperaturę. Sprzęt sprawdzi się więc świetnie podczas letnich garden party. Przezroczysta ścianka pozwala wyeksponować zawartość oraz na bieżąco kontrolować ilość wydanych porcji.

Łatwa obsługa modelu RCSD-1G jest zasługą kranika z wygodnym mechanizmem naciskowym. Dodatkowe elementy jak boczne rączki do przenoszenia oraz chroniąca wnętrze pokrywa z uchwytem do zdejmowania to elementy, które podnoszą ergonomię. Z kolei ociekacz pozwala zachować czystość na blacie roboczym.

Praktyczny dyspenser do soków zaprojektowano do użytku w branży HoReCa. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów model RCSD-1G długo posłuży, zachowując przy tym swój dekoracyjny wygląd. Już dzisiaj zamów dozownik marki Royal Catering w oficjalnym sklepie producenta!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA