W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10011377

|

Model: RCSD-2G

Dyspenser do soków - 2 x 8 litrów

699,00 zł 819,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 819,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża pojemność – 2 zbiorniki po 8 l idealne do hotelu, na imprezę lub konferencję
  • Chłodzenie – rurki na lód utrzymujący niską temperaturę
  • Widoczność – przezroczysta plastikowa konstrukcja zapewnia atrakcyjną ekspozycję
  • Łatwa obsługa – wygodne nalewanie dzięki poręcznym kranikom z dozownikiem
  • Praktyczność – do szklanek o maks. wysokości 14,5 cm

OPIS PRODUKTU

Dyspenser do soków - 2 x 8 litrów

Gastronomiczny dyspenser do soków jest sprzętem nieodzownym w hotelowych bufetach, na imprezach z cateringiem, festynowych stoiskach itp. Model RCSD-2G pozwoli w atrakcyjny sposób obsłużyć wielu gości, serwując im zimny napój. Dozownik od Royal Catering odznacza się estetycznym designem oraz trwałą, solidną konstrukcją.

Dozownik do soku RCSD-2G – charakterystyka

Duża wydajność stanowi zaletę dyspensera. Każdy z 2 zbiorników pomieści 8 litrów soku owocowego, mrożonej herbaty, lemoniady oraz innych bezalkoholowych napojów chłodzących. Dzięki rurkom, do których wkłada się pokruszony lód, płyn zachowa odpowiednio niską temperaturę. Sprzęt sprawdzi się więc świetnie podczas letnich garden party. Przezroczyste ścianki pozwalają wyeksponować zawartość oraz na bieżąco kontrolować ilość wydanych porcji.

Łatwa obsługa modelu RCSD-2G jest zasługą kraników z wygodnym mechanizmem naciskowym. Dodatkowe elementy jak boczne rączki do przenoszenia oraz chroniące wnętrze pokrywy z uchwytem do zdejmowania to elementy, które podnoszą ergonomię. Z kolei ociekacze pozwolą zachować czystość na blacie roboczym.

Praktyczny dyspenser do soków zaprojektowano do użytku w branży HoReCa. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów model RCSD-2G długo posłuży, zachowując przy tym swój dekoracyjny wygląd. Już dzisiaj zamów dozownik marki Royal Catering w oficjalnym sklepie producenta!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


1.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

No tienen ni un mes de uso y los tubos internos ya se empiezan a abombar de tal forma que el hielo al derretirse se mezcla con el zumo, dejándolo totalmente licuado.