Liczba opinii: (6)

Gofrownica - 2 x 2000 W - prostokątna

1649,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10010315

|

Model : RCWM-4000-E

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1649,00 zł
3+
5%
1566,55 zł
5+
10%
1484,10 zł
10+
15%
1401,65 zł
Kluczowe informacje
  • Wydajność – przygotowanie 4 gofrów jednocześnie
  • Regulacja – temperatura od 50 do 300°C
  • Szybkość – moc 2 x 2000 W zapewnia gotowość do pracy w krótkim czasie
  • Elastyczność – ustawienie czasu pieczenia od 0 do 15 min
  • Ochrona – rynienka na resztki ciasta
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Gofrownica Royal Catering

Gofrownica marki Royal Catering to sprzęt niezastąpiony w małej gastronomii, m.in. bufetach i barach z przekąskami, oraz większych lokalach takich jak restauracje, kawiarnie, a także na różnego rodzaju imprezach z cateringiem (np. jarmarkach świątecznych). Z użyciem modelu RCWM-4000-E upieczesz rumiane gofry w belgijskim stylu!

Profesjonalna gofrownica 2 x 2000 W – opis

Jednoczesne przyrządzenie czterech dużych gofrów (17 x 10 cm) to zasługa dwóch form w urządzeniu Royal Catering. Górne i dolne płyty grzewcze pozwalają przygotować przekąskę o grubości 2,5 cm.
Moc 2 x 2000 W zapewnia szybkie osiągnięcie wybranej temperatury w zakresie od 50 do 300°C. W pełni automatyczny termostat (osobny dla każdej z płyt) ją utrzymuje, oszczędzając przy tym energię. Wystarczy jedynie ustawić pożądaną wartość.
Prosta obsługa jest możliwa za sprawą oddzielnej funkcji timer (czas od 0 do 15 minut). Po skończeniu odliczania gofrownica sygnalizuje dźwiękiem zakończenie pracy. Lampki kontrolne informują o włączonym zasilaniu oraz grzaniu. Model RCWM-4000-E wyposażono w izolowane termicznie uchwyty. Dzięki niemu użytkownik bezpiecznie otworzy i zamknie maszynę. Sprzęt posiada dwie wtyczki – do pojedynczej i podwójnej eksploatacji.
Solidną konstrukcję gofrownica przemysłowa zawdzięcza trwałym materiałom. Obudowę wykonano ze stali nierdzewnej, a płyty grzewcze z wysokiej jakości emaliowanego żeliwa. Do jego powierzchni nie przywiera ciasto. Ponadto charakteryzuje się wytrzymałością i łatwością w czyszczeniu. Wokół krawędzi znajduje się rynienka na resztki ciasta. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się po blacie roboczym; nie rysują go.
Gastronomia należy do branż potrzebujących w codziennej eksploatacji solidnego i wydajnego sprzętu. Taka właśnie jest podwójna gofrownica Royal Catering nadająca się do kawiarni, restauracji, baru, bufetu i na imprezę plenerową. Dzięki modelowi RCWM-4000-E upieczesz belgijskie gofry, które zachwycą Twoich klientów!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.8

Na podstawie 6 opinii

Sortuj według :

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo France

Najlepsze urządzenie!!

Bardzo zadowolony, urządzenie całkowicie spełnia swoją funkcję. Używane na imprezach, imprezach firmowych, seminariach, chrztach weselnych itp.

Wyświetl oryginalną opinię

4 miesiące temu Opublikowano na Expondo United Kingdom

Doskonała obsługa posprzedażna

Po raz kolejny kupuję sprzęt od expondo. Tym razem byłem trochę zawiedziony, ponieważ gofrownica została uszkodzona podczas dostawy i natychmiast skontaktowałem się z Expondo. Byli bardzo responsywni online, zadzwonili do mnie, gdy tylko zrozumieli sytuację i zapewnili szybkie rozwiązanie. 5 gwiazdek za konkurencyjne produkty i doskonałą obsługę. Znowu zdobył moje zaufanie.

Wyświetl oryginalną opinię

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo France

bez zarzutu

Szybka dostawa i zgodny materiał. Zachwycony!

Wyświetl oryginalną opinię

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

Świetny produkt. Gofry robi się błyskawicznie.

Wyświetl oryginalną opinię

6 lat temu Opublikowano na Amazon Germany

Rekomendacje!

Gofrownica została zamówiona dla klubu. Używane na jarmarkach bożonarodzeniowych i w kawiarniach. Żadnych wad i w przeciwieństwie do konkurencji posiada również granicę do zbierania ciasta. Absolutna rekomendacja

Wyświetl oryginalną opinię

4 miesiące temu Opublikowano na Expondo Portugal

Najlepszy produkt

Dobry stosunek jakości do ceny

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty