Produkt: EX10012944

|

Model: RCSL 2/3

Granitor - 2 x 2 l - cyfrowy panel sterowniczy - Royal Catering

4349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Objętość – duża pojemność, łącznie 4 l
  • Wymienność – 2 pojemniki po 2 l na dwa różne napoje: również do mieszania!
  • Prostota – cyfrowy panel sterowniczy z wyświetlaczem LED możesz obsługiwać bardzo intuicyjnie
  • Trwałość – ciągła produkcja lodowego napoju dzięki cyklowi pracy 8-12 h
  • Efektywność – 380 W mocy i energooszczędny czynnik chłodniczy R290 oszczędza energię i koszty

OPIS PRODUKTU

Czyste orzeźwienie z maszyny do slushy

Pozwól swoim klientom trochę się ochłodzić i zachwyć żywymi kolorami. Z granitorem marki Royal Catering możesz stworzyć w swojej kawiarni lub barze kolorowe napoje bezalkoholowe, które zaprezentujesz atrakcyjnie dzięki oświetleniu LED. Ale granita zawsze przyciąga wzrok na festiwalach, imprezach miejskich lub na basenie!

Granitor zapewnia dobry nastrój

Dzięki mocy wyjściowej 380 W i cyklowi pracy 8-12 h granitor gwarantuje zawsze dużą ilość smacznych napojów bezalkoholowych. Energooszczędny czynnik chłodniczy R290 zapewnia optymalną temperaturę w zakresie od -3°C do 1°C. Mieszadło utrzymuje konsystencję bez grudek. Temperaturę wybierasz na intuicyjnym, cyfrowym panelu sterowniczym z wyświetlaczem LED.

Maszyna do granity oferuje dwa 2-litrowe pojemniki do produkcji lodowego napoju, dzięki czemu możesz łączyć różne kolory i smaki za pomocą tylko jednego sprzętu. Aby zapewnić atrakcyjną prezentację, pojemniki wykonane są z przezroczystego tworzywa sztucznego i efektownie podświetlone diodami LED. Mieszadło utrzymuje mrożony napój w ruchu i dosłownie przyciąga gości. Możesz z łatwością obsługiwać duże krany i mieszać granitę według własnego gustu. Tacki ociekowe zawsze utrzymują miejsce pracy w czystości. Od góry pojemniki zabezpieczone są wieczkami.

Dzięki maszynie do robienia granity serwujesz nie tylko slushie, ale także wszelkiego rodzaju inne zimne napoje, takie jak soki owocowe, koktajle, a nawet sorbety. Dzięki temu na każdym wydarzeniu zapewniona jest orzeźwiająca ochłoda. 

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie