Granitory

Zainspiruj się blogiem expondo

Granitor to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia małej gastronomii. Podobnie jak maszyny do popcornu czy maszyna do waty cukrowej jest niezastąpiony podczas wszelkich imprez plenerowych (pikników, festynów, świąt miejskich, jarmarków itp.), a także w kawiarniach, lokalach znajdujących się w pobliżu plaż i atrakcji turystycznych, lodziarniach, food truckach oraz innych tego rodzaju miejscach. Okres wakacyjno-urlopowy to idealny czas do sprzedaży orzeźwiającej granity, lemoniady, koktajli, drinków i innych napojów chłodzących, dlatego zachęcamy do zapoznania się ofertą przedstawionej kategorii!

Granita jest deserem lodowym o ziarnistej strukturze wytwarzanym na bazie soku owocowego. Urządzenia marki Royal Catering umożliwiają nie tylko jej przygotowywanie, ale również stałe mieszanie (utrzymanie odpowiedniej konsystencji) i mrożenie. Dzięki ergonomicznym kranikom użytkownik wygodnie dozuje produkt.

Maszyna do granity – dlaczego warto ją mieć?

Marka Royal Catering słynie z wysokiej jakości sprzętu gastronomicznego, który doceniło już wielu restauratorów, hotelarzy, kucharzy, właścicieli małych punktów serwujących przekąski i szybkie jedzenie. Urządzenia sprawdzają się w profesjonalnej eksploatacji za sprawą nie tylko praktycznych rozwiązań, ale również solidnych materiałów. Tak też dzieje się w przypadku granitorów, ponieważ ich zbiorniki wyprodukowano z solidnego poliwęglanu wolnego od BPA. Są dzięki temu neutralne dla zdrowia i nie zmieniają smaku mrożonego napoju.

Produkty w rodzaju granity, sorbetu czy lemoniady wymagają stałego podtrzymywania w odpowiednio niskiej temperaturze. Granitor marki Royal Catering chłodzi w zakresie od -2 do -3°C, a jednocześnie charakteryzuje się dużą oszczędnością energii za sprawą wydajnego silnika. Wybrane modele dodatkowo dysponują trybem nocnym. Jeśli interesuje Cię szersza oferta urządzeń chłodniczych w naszym sklepie, przejdź do kategorii lodówek na napoje, dyspenserów do soków i nadstaw chłodniczych.

Maszyna do slushy – dostępność modeli

Na stronie internetowej expondo.pl zamówisz granitory o różnej pojemności. Asortyment obejmuje m.in. warianty podwójne i potrójne mieszczące w jednym pojemniku 12 lub 15 litrów napoju. Zależnie od wielkości modele wyposażono w silnik o mniejszej albo większej mocy. Wszystkie maszyny do slushy są proste w obsłudze (intuicyjne przyciski) i działają automatycznie. Granitory posiadają mieszadła utrzymujące stałą konsystencję.

Eksploatację sprzętu dodatkowo ułatwiają pokrywki, ponieważ użytkownik nie musi się martwić o zabrudzenie napoju. Przypadkowo rozlane krople zbierają się na tacy ociekowej, co pozwala utrzymać miejsce pracy w czystości. Dzięki gumowym nóżkom redukującym drgania powierzchnia robocza nie zostanie zarysowana. Poznaj wszystkie modele granitorów Royal Catering!