(1) Ocena

Produkt: EX10012326

|

Model: RCBC-01

Kloc masarski - 40 x 40 cm - Royal Catering - wys. robocza 80 cm

999,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – blat o grubości 5 cm umożliwia energiczne siekanie
  • Higieniczność – stal nierdzewna i polietylen są bezwonne, nie wpływają na smak mięsa i wygodnie się je czyści
  • Przyjazność dla pleców – wysokość robocza 80 cm umożliwia wygodną pracę
  • Oszczędność miejsca – kompaktowy kloc masarski z blatem o wymiarach 40 x 40 cm pasuje do każdej kuchni
  • Trwałość – kloc masarski jest odporny na działanie kwasów, zasad i tłuszczów

OPIS PRODUKTU

Kloc masarski z blatem o grubości 5 cm

Na klocu masarskim RCBC-01 marki Royal Catering możesz łatwo przygotować różne specjały mięsne i wędliniarskie. Dzięki kompaktowym wymiarom 40 x 40 cm mebel pasuje zarówno do sklepów mięsnych, jak i małych kuchni.

Kloc do mięsa zaprojektowany dla potrzeb rzeźników

Dzięki solidnej konstrukcji oraz wadze 12.74 kg kloc stoi stabilnie na czterech nogach. Tym samym z łatwością znosi wstrząsy podczas siekania i cięcia. Kloc wykonany z trwałych materiałów spełnia wysokie wymagania higieniczne. Odporna na korozję stal nierdzewna ma długą żywotność, a blat o grubości 5 cm z polietylenu odznacza się doskonałą odpornością chemiczną. Wytrzymuje działanie kwasów i zasad, a także olejów oraz innych tłuszczów. Jest również bezwonny i nie zmienia smaku żywności. Oznacza to, że możesz bezpiecznie przetwarzać surowce w swoim sklepie oraz korzystać z kloca masarskiego przez długi czas.

Gładka powierzchnia kloca zostanie wyczyszczona w mgnieniu oka, a wilgoć nie wniknie w jego blat. Oznacza to, że potrzebujesz mniej czasu na pielęgnację i możesz od razu kontynuować pracę. Wysokość 80 cm pozwala wygodnie siekać bez pochylania się nad sprzętem. Powierzchnia robocza 40 x 40 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na różne produkty mięsne – czy to w sklepie, bistro, czy w dobrze wyposażonej kuchni hobbysty. Wysokiej jakości kloc masarski od Royal Catering sprawdzi się wszędzie jako trwałe i higieniczne akcesorium.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.0

W oparciu o 1 ocenę

30.01.2022

Platte 5 cm ist absolut ausreichend, Verarbeitung ist in Ordnung, Preis-Leistungsverhältnis sehr gut, jedoch sind die verstellbaren Kunststoffschrauben der Füße von sehr minderer Qualität. Beim Einschlagen (mit Gummihammer) sind 2 Kunsstoffgewinde abgebrochen; da ich über eine Werkstatt verfüge, konnt e ich dieses Problem schnell lösen); Dieser Mangel mindert leider die ansonsten sehr gute Qualität des Produktes.