Kloce masarskie

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 4 z 4 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Kloce masarskie, podobnie jak inne sprzęty do obróbki mięsa: nadziewarki do kiełbas i piły do kości, są praktyczne. Cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Drewno jest bardzo twarde i wytrzymałe. Po zakończonej pracy blat masarski daje się łatwo oczyścić na sucho za pomocą cykliny. Naturalny surowiec z jakiego został wykonany, jest zupełnie bezpieczny dla żywności. Bezwonne drewno bukowe może być z powodzeniem wykorzystane jako podstawka do krojenia produktów o delikatnym smaku i aromacie. Nie wchłania obcych woni, dlatego w razie potrzeby bez obaw daje się podzielić na nim również ryby lub owoce morza.

Kloce masarskie – praktyczne i mobilne

Dla wielu użytkowników kluczową kwestią jest mobilność sprzętu gastronomicznego. Prezentowane kloce masarskie charakteryzują się niewielkimi rozmiarami. Doskonale sprawdzą się zatem na targowych stoiskach, w małych kuchniach lub np. w przyczepach street-foodowych. Kloc łatwo przestawiać z miejsca na miejsce, a w razie potrzeby przewieźć nawet w bagażniku samochodu osobowego.

Kloce masarskie – godne zaufania

Oferowane w sklepie expondo.pl kloce masarskie to towar bardzo dobrej jakości. Jak wszystkie artykuły marki Royal Catering przeszły one szereg rygorystycznych testów. Nabywając jakikolwiek z dostępnych w asortymencie modeli, masz pewność otrzymania produktu o wysokich parametrach w atrakcyjnej cenie. Projektanci zadbali również o ich atrakcyjny, organiczny design. Dzięki temu stołki masarskie z powodzeniem stanowić będą ciekawy element wystroju tzw. otwartej kuchni w restauracji, gdzie proces przygotowywania potraw przebiega na widoku gości.

Jeżeli zainteresowały Cię kloce masarskie z naszej strony internetowej, sprawdź również inne urządzenia przeznaczone do przygotowywania żywności. Wilki do mięsa, szatkownice kuchenne i podgrzewacze do hot dogów to tylko niektóre ze sprzętów gastronomicznych często nabywanych przez naszych klientów (zobacz także: gastronomiczne stoły chłodnicze). Cenią sobie funkcjonalność i niezawodność dedykowanego branży HoReCa asortymentu Royal Catering. Już dziś zamów kloc masarski z dostawą pod wskazany adres!