W obniżonej cenie

Produkt: EX10012069

|

Model: RCST-9407

Kociołek do zupy - 10 l - stal - czarny

519,00 zł 599,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 599,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektowność – utrzymuje ciepło zup, sosów i gorących napojów bez przypalania
  • Przestronność – duża pojemność 10 l i mocny element grzewczy 400 W do dużych ilości jedzenia
  • Elastyczność – szeroki zakres temperatur 35-80°C umożliwia dostosowanie do różnych potraw
  • Bezpieczeństwo – pokrywa z nienagrzewającym się uchwytem cool-touch zapewnia bezpieczną obsługę
  • Łatwe czyszczenie – obudowa wykonana z powlekanej na czarno stali; wyjmowany pojemnik wewnętrzny i pokrywka wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Kociołek do zupy - 10 l - stal nierdzewna

Elektryczny kociołek do zupy marki Royal Catering pozwoli utrzymać ciepło i serwować gorące zupy, sosy czy gulasze. Model RCST-9407 posłuży restauracjom oraz firmom cateringowym podczas wesel, studniówek, balów i innych imprez.

Elektryczny kociołek na zupę RCST-9407

Bezpieczne podgrzewanie bez przypaleń jest możliwe dzięki zastosowaniu łaźni wodnej. Przekazuje ona ciepło generowane przez grzałkę o mocy 400 W do wewnętrznego zbiornika urządzenia (10 l). Dzięki temu temperatura rozchodzi się równomiernie po całej potrawie.

Regulacja zakresu grzania 35-80°C umożliwia przystosowanie urządzenia do podgrzewanych dań. Do ustawienia parametrów służy łatwe w obsłudze pokrętło. Duża moc zapewnia szybkie osiąganie określonej temperatury.

Wykonanie wewnętrznego zbiornika ze stali nierdzewnej gwarantuje wieloletnią użyteczność kociołka do zupy. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i jest też bezpieczny dla zdrowia. Gładka powierzchnia stali i możliwość wyjęcia wewnętrznego pojemnika ułatwiają czyszczenie całości. Obudowę wykonano ze stali.

Praktyczna pokrywka chroni zawartość przed szybkim ostyganiem. Wyposażono ją w nienagrzewającą się rączkę zmniejszającą ryzyko poparzenia. Posiada też zawias, który utrzymuje uniesione wieko. Dzięki temu nie ma potrzeby odkładania go podczas nalewania. Specjalny otwór pozwala zostawić chochlę w środku.

Z profesjonalnym kociołkiem do zupy zapewnisz swoim gościom i klientom stały dostęp do gorących dań. Wysoka jakość wykonania oraz duża pojemność znajdą uznanie w niejednym lokalu. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA