Produkt: EX10012577

|

Model: RCIK-3500IC4.2

Kuchenka indukcyjna - 4 x 20 cm - 10 poziomów - timer - Royal Catering

9779,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – z dziesięcioma poziomami mocy dla różnych metod gotowania, timerem i mocą 4 x 3500 W
  • Wydajność – cztery palniki o średnicy 20 cm
  • Intuicyjność – łatwa w obsłudze dzięki przejrzystej konsoli
  • Łatwość w pielęgnacji – powierzchnie ze stali nierdzewnej i szkła są wygodne w utrzymaniu w czystości, a także wyjątkowo trwałe
  • Bezpieczeństwo – dzięki indukcji i automatycznemu wyłączeniu po 4 godzinach

OPIS PRODUKTU

Szybkie i łatwe gotowanie na kuchence indukcyjnej z podstawą i półką

Na kuchence indukcyjnej marki Royal Catering możesz gotować szybko, energooszczędnie i bezpiecznie. Cewka przewodząca prąd generuje zmienne pole magnetyczne, które natychmiast podgrzewa garnki i patelnie w sposób oszczędzający energię. Sama płyta indukcyjna pozostaje zimna. Cztery oddzielne powierzchnie do gotowania ze szkła kryształowego, każda o średnicy 20 cm, są idealne do odpowiednich garnków i patelni o średnicy do 28 cm. Płyta indukcyjna doskonale  pasuje do profesjonalnych kuchni w restauracjach i stołówkach. Jest też użytecznym sprzętem do domowej kuchni.

Znaczna oszczędność czasu dzięki nowoczesnym płytom indukcyjnym o intuicyjnej obsłudze

Dzięki elementom grzewczym o mocy 4 x 3500 W oraz wydajnej technologii płyta indukcyjna osiąga żądaną temperaturę w bardzo krótkim czasie. Za sprawą dziesięciu poziomów mocy do wyboru możesz szybko przygotować dowolne danie w optymalnych warunkach. Minutnik z przedziałem czasowym do 24 godzin ułatwia delikatne i powolne gotowanie w niskiej temperaturze. Automatyczne wyłączenie w trybie czuwania po 4 godzinach zwiększa natomiast bezpieczeństwo i pomaga zminimalizować niepotrzebne koszty energii elektrycznej.

Obudowa kuchenki indukcyjnej wykonana jest ze stali nierdzewnej. Powierzchnia płyty została natomiast zrobiona ze szkła kryształowego. Materiały te zachwycają nie tylko wysoką odpornością na wpływy zewnętrzne i długą żywotnością, ale także są łatwe do wyczyszczenia i pielęgnacji.

DANE TECHNICZNE