Produkt: EX10012239

|

Model: RCFW-20-PRO

Mieszałka do mięsa - 550 W - Royal Catering - 20 l

5479,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektywność – moc 550 W i prędkość 20 obr./min
  • Wydajność – dzięki dużej pojemności 20 l
  • Wszechstronność – idealny do restauracji, sklepów mięsnych lub produkcji karmy dla zwierząt
  • Higieniczność – wykonanie ze stali nierdzewnej
  • Trwałość – solidna konstrukcja i wytrzymałe materiały

OPIS PRODUKTU

Elektryczna mieszałka do mięsa wykonana ze stali nierdzewnej dla większej wydajności

Niezależnie od tego, czy będzie to kiełbasa, pieczeń rzymska, czy może mielone kotlety z elektryczną mieszałką do mięsa RCFW-20-PRO od Royal Catering możesz przyrządzać kulinarne specjały w dużych ilościach i o jednakowej jakości. Specjalnie zaprojektowany mieszalnik nadaje się do marynowania i mieszania mięsa, drobiu lub ryb, a także wielu innych składników. Sprawdzi się też przy produkcji pasz dla zwierząt. Niezależnie od przeznaczenia urządzenia ze stali nierdzewnej zwiększa ono wydajność i skraca czas pracy w sklepach mięsnych, dużych kuchniach lub w przemyśle spożywczym i paszowym.

Wszechstronna mieszarka do mięsa Royal Catering

Potężny silnik 550 W bez problemu zapewnia moc potrzebną do mieszania lub marynowania nawet dużych ilości mięsa. Przy rozsądnym zużyciu energii mieszarka do farszu może jednorazowo przetworzyć do 20 l żywności przy prędkości 20 obr./min. Jeśli mięso lub inne produkty spożywcze utkną w modelu RCFW-20-PRO, można je poluzować i usunąć dzięki biegowi wstecznemu. Oznacza to, że nie musisz demontować urządzenia, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Mieszałka do mięsa jest cicha (70 dB) i została wykonana z higienicznej stali nierdzewnej. Dzięki przemyślanej konstrukcji możesz szybko zdemontować poszczególne części i wyczyścić. Dodatkowo gładka powierzchnia obudowy jest niewrażliwa na zabrudzenia i bardzo łatwa w pielęgnacji. Mieszałkę do kiełbas opracowano z myślą o profesjonalnych potrzebach gastronomicznych. Świadczą o tym zastosowane materiały i solidna konstrukcja o długiej żywotności.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA