Mieszałki do mięsa

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 3 z 3 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Podczas przyrządzania farszu do kiełbas i innych wędlin musisz pamiętać o dokładnym wymieszaniu wszystkich składników oraz przypraw. W przeciwnym wypadku efekt końcowy może nie spełniać oczekiwań smakoszy. Nieocenioną pomocą okażą się mieszałki do mięs marki Royal Catering. W sklepie expondo.pl znajdziesz wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do mieszania farszu do kiełbas, a także składników na kotlety, burgery lub pulpety. Mieszarki do mięsa pozwalają w krótkim czasie przygotować duże ilości surowca. Jeżeli zajmujesz się produkcją wędlin, to sprawdź też nasze elektryczne wilki do mięsa, pionowe i poziome nadziewarki do kiełbas, a także klipsownice.

Budowa mieszałki do mięsa

Konstrukcja mieszałek do mięsa nie jest skomplikowana, a jej głównym element to zbiornik, w którym umieszcza się wszystkie składniki. Do dyspozycji masz modele o różnych pojemnościach, więc z pewnością wybierzesz sprzęt dopasowany do potrzeb Twojego zakładu masarskiego. Urządzenia często wyposażone są też w specjalne pokrywki. Chronią one zawartość przed zanieczyszczeniem, a także wypadnięciem surowca podczas mieszania. Praca mieszałki opiera się na obrotowych wirnikach z łopatkami umieszczonymi w komorach. To one odpowiadają za dokładne połączenie mięsa z przyprawami. W zależności od rodzaju mieszarki element jest zasilany elektrycznie lub manualnie. Ręczne urządzenia posiadają korby, które napędzają mieszadła.

Ręczne mieszałki do mięsa marki Royal Catering

Niemiecka marka Royal Catering do swojego asortymentu dodała profesjonalne mieszałki do mięsa. Projektując je, dołożono wszelkich starań, aby urządzenia były wydajne, a zarazem łatwe w obsłudze. W tej kategorii znajdziesz modele o pojemności nawet 28 l. Zbiorniki posiadają przeźroczyste pokrywki. Nie tylko zapobiegają przedostawaniu się nieczystości do surowca, ale umożliwiają też kontrolowanie pracy bez konieczności podnoszenia wieka. Dodatkowo wyposażono je w specjalne otwory do dodawania przypraw podczas mieszania. Dużym atutem prezentowanych maszyn jest łatwość czyszczenia. Osiągnięto ją przez zastosowanie wirnika z łopatkami z możliwością zdemontowania. Pozwala to umyć element w zlewie, a z komory wybrać całe mięso. Konstrukcja mieszałek gwarantuje, że posłużą one przez wiele lat intensywnej pracy.