Produkt: EX10012373

|

Model: RC-CW001

Podgrzewacz do filiżanek - na maks. 72 filiżanki - Royal Catering

839,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – do podgrzewania i utrzymywania w cieple naczyń
  • Przestronność – 2 poziomy do przechowywania 72 filiżanek
  • Wydajność – dwa termostaty do ogrzewania półek
  • Pomysłowość – specjalne kanały na powietrze zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła
  • Łatwość w pielęgnacji – wygodne i szybkie czyszczenie

OPIS PRODUKTU

Podgrzewacz do filiżanek na maks. 72 sztuki

Zimna kawa to nieporozumienie! Podgrzewacz do filiżanek marki Royal Catering zapewni naczynia w optymalnej temperaturze, ułatwiając serwowanie gorących napojów. Urządzenie idealnie nadaje się do użytku w gastronomii do podgrzewania i utrzymywania w cieple filiżanek, kubków ceramicznych, a nawet talerzy. Twoi goście będą zachwyceni, gdy otrzymają ciepłe naczynia. Praktyczny podgrzewacz jest idealny na wesela, zabawy i inne uroczystości. Stanowi również obowiązkowy sprzęt w cateringu, ponieważ nie tylko podgrzewa filiżanki, ale też stawia je w centrum uwagi.

Doskonała obsługa dzięki podgrzewaczowi filiżanek marki Royal Catering

W branży gastronomicznej powierzchnia ekspresu do kawy jest często niewystarczająca, aby zagwarantować stały dostęp do czystych, podgrzanych filiżanek. Podgrzewacz naczyń oferuje praktyczne i niedrogie rozwiązanie. Możesz szybko i łatwo podgrzać swoje kubki lub filiżanki, aby gorące napoje pozostały w nich dłużej ciepłe. Dzięki temu oszczędza się również czas, unikając w kuchni pośpiechu.

Szafkowy podgrzewacz do filiżanek ma oddzielne termostaty do ogrzewania dwóch poziomów. Przy łącznej mocy 140 W urządzenie osiąga maksymalną temperaturę do 55°C, co zapewnia efektywność. Specjalne kanały powietrzne gwarantują równomierne rozprowadzenie ciepła.

W celu optymalnego wykorzystania miejsca, urządzenie można wykorzystać do przechowywania kubków i spodków. Będziesz je zawsze mieć pod ręką w razie potrzeby. Trzy estetyczne wsporniki zapewniają bezpieczeństwo filiżankom umieszczonym na samej górze sprzętu.

Dzięki wysokiej jakości materiałowi wykonania – stali nierdzewnej – podgrzewacz jest nie tylko łatwy do utrzymania w czystości, ale również doskonale prezentuje się w kuchniach. Oba wewnętrzne poziomy mają te same wymiary i każdy oferuje miejsce na 36 filiżanek – czyli łącznie w środku zmieszczą się 72 sztuki.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie