Produkt: EX10012016

|

Model: RCPWS-53

Podgrzewacz do talerzy - do 60 talerzy o Ø29 cm - Royal Catering

1749,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – pomieści do 60 talerzy o Ø29 cm
  • Organizacja – 3 poziomy pomagają zagospodarować wnętrze
  • Precyzja – termostat utrzymuje temperaturę do 80°C
  • Elastyczność – wolnostojąca konstrukcja z kółkami nadająca się do bufetów, dużych kuchni, sal eventowych
  • Praktyczność – magnetyczne zamki utrzymują drzwi bezpiecznie zamknięte, więc ciepło nie ucieka

OPIS PRODUKTU

Podgrzewacz do talerzy marki Royal Catering

Jedzenie dłużej zachowuje swój atrakcyjny smak na ciepłych naczyniach. Podgrzewacz do talerzy marki Royal Catering sprawia, że podane dania dłużej pozostaną gorące. Opóźniony proces stygnięcia nie tylko zapewni Twoim gościom potrawy w optymalnej temperaturze, ale również pozwoli uniknąć pośpiechu w kuchni. Wszechstronny podgrzewacz gastronomiczny idealnie nadaje się do bufetu lub na wydarzenie z cateringiem.

Przestronny podgrzewacz do naczyń pomieści do 60 talerzy

Podgrzewacz talerzy przekonuje solidną konstrukcją ze stali nierdzewnej. Oferuje wewnątrz miejsce na maks. 60 talerzy o Ø29 cm. Drzwi urządzenia grzewczego posiadają zamki magnetyczne, dzięki którym pozostają bezpiecznie zamknięte, a temperatura robocza jest utrzymywana na stałym poziomie.

Wykonana ze stali nierdzewnej komora została wyposażona w 3 poziomy. Talerze i inne naczynia wygodnie jest rozmieścić, ponieważ półki mają duże wymiary 40 x 30 cm. Gładkie powierzchnie podgrzewacza są wygodne do wyczyszczenia za pomocą łagodnego detergentu.

Podgrzewacz do talerzy posiada termostat, a temperatura może być płynnie regulowana do maks. 80°C. Ustawienie jej przebiega bardzo wygodnie i sprawnie.

Dzięki czterem skrętnym, lekkobieżnym kółkom podgrzewacz można szybko przetransportować w dowolne miejsce. Są one delikatne dla podłogi i ciche. Hamulce postojowe pozwalają natomiast skutecznie unieruchomić sprzęt.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie