Podgrzewacze do filiżanek

Zainspiruj się blogiem expondo

Podgrzewacz do filiżanek składa się z dwóch pojemnych komór do umieszczania naczyń. W razie małej liczby ceramicznych kubków może być ogrzewana tylko jedna z nich, co zapewnia oszczędne zużycie energii. Maszyna posiada dwa termostaty odpowiadające za podtrzymanie odpowiedniej temperatury. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane we wnętrzu komór.

Dlaczego kawę powinno się podawać w ciepłej filiżance? Dowiesz się tego szczegółowo z ciekawego tekstu na naszym blogu, ale najkrócej mówiąc kawa nie powinna wystygnąć z powodu zimnej zastawy. Właśnie dlatego inżynierowie marki Royal Catering stworzyli podgrzewacz do filiżanek.

Podgrzewacze do filiżanek – ekonomia i funkcjonalność

Na górze prezentowanego urządzenia gastronomicznego znajduje się dodatkowe miejsce na naczynia zabezpieczone relingami. Można na nie odkładać zastawę, aby zawsze była w zasięgu ręki. To rozwiązanie pozwala w praktyczny sposób wykorzystać powierzchnię podgrzewacza.

W restauracjach, bufetach, kawiarniach i cukierniach duże znaczenie ma nowoczesny design. Podobnie jak meble ze stali nierdzewnej podgrzewacze do naczyń bardzo dobrze komponują się z innymi urządzeniami, np. zaparzaczami do kawy. Marka Royal Catering stwarza możliwość przygotowania kawy zgodnie ze sztuką baristyczną.

Podgrzewacze do filiżanek w sklepie expondo.pl

Chcesz podawać swoim klientom zawsze gorące cappuccino, espresso, latte i americano? Samo profesjonalne przygotowanie kawy nie wystarcza. Potrzebny jest również podgrzewacz do filiżanek, który sprawi, że zastawa będzie miała zawsze idealną temperaturę. Poznaj zalety urządzeń dostępnych w tej kategorii.

Wykorzystanie stali nierdzewnej to podstawowa zasada w projektowaniu sprzętu gastronomicznego. Materiał ten cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję, co ma duże znaczenie podczas eksploatacji w kuchni. Gładka powierzchnia sprawia, że wyposażenie łatwo można wyczyścić lub umyć. Aby usunąć zabrudzenia z kawy, soków owocowych, tłuszczu wystarczy użyć wody z dodatkiem łagodnego detergentu, bez konieczności szorowania. Opisywane tworzywo wyróżnia się również dużą wytrzymałością mechaniczną.

Podgrzewacz do filiżanek charakteryzuje się prostą obsługą. Po umieszczeniu w środku zastawy wystarczy podłączyć maszynę do sieci i ustawić pożądaną temperaturę. Podtrzymuje ją termostat. Na oszczędność energii pozytywnie wpływa możliwość uruchomienia tylko jednej komory.

Marka Royal Catering dba o to, aby restauratorzy oraz właściciele wielu innych lokali gastronomicznych cieszyli się wysokiej jakości, bezawaryjnym sprzętem kuchennym. Oferta sklepu internetowego expondo.pl dynamicznie się rozwija, żeby podążać za oczekiwaniami klientów.