Produkt: EX10011919

|

Model: RC-GGF600

Podwójny grill gazowy - 60 x 40 cm - gładki - 2 x 3100 W - gaz ziemny - 0,02 bar

2579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża powierzchnia – dużo miejsca na grillowane jedzenie na podwójnej płycie grzewczej o wymiarach 60 x 40 cm
  • Wydajność – dwie grzałki o mocy 2 x 3100 W do szybkiego generowania ciepła 50-300°C
  • Efektywność – gładka płyta grillowa do przygotowywania różnych potraw
  • Niskotłuszczowe smażenie – zdrowe grillowanie o obniżonej kaloryczności dzięki tacce ociekowej na tłuszcz
  • Wygodne utrzymanie w czystości – ochrona i higiena dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Grill gazowy dwupalnikowy - 60 x 40 cm - gładki - 2 x 3100 W

Z gastronomicznym grillem gazowym dwupalnikowym marki Royal Catering będziesz w stanie przyrządzić różne smażone potrawy. Sprawdzi się m.in. w hotelach podczas śniadań składających się z jajek sadzonych, naleśników czy bekonu. Model RC-GGF600 to idealne urządzenie dla restauracji, bistro, barów, food trucków i firm cateringowych.

Gastronomiczny grill ze stali nierdzewnej – opis

Gładka płyta grzewcza pozwoli za każdym razem przyrządzić soczyste steki, kotlety i nie tylko. Jej powierzchnia o wymiarach 60 x 40 cm sprawdzi się do smażenia kilku dań jednocześnie.

Zasilanie gazem ziemnym stanowi doskonałe rozwiązanie podczas imprez plenerowych czy campingu. Dzięki temu nie musisz martwić się o dostęp do gniazda elektrycznego. Dodatkowo do uruchomienia palnika nie potrzebujesz zapałek. Wszystko za sprawą zapalnika piezoelektrycznego, który za pomocą iskry pozwala wytworzyć ogień.

Stal nierdzewna, z której wykonano grill gazowy, jest materiałem bardzo wytrzymałym i docenianym w gastronomii. Wynika to z łatwości utrzymania go w czystości oraz biologicznej obojętności. Dzięki niej stal nie reaguje z żywnością, więc jest bezpieczny dla zdrowia.

Wybierz podwójny grill gazowy marki Royal Catering i zapewnij swoim klientom pyszne smażone potrawy. Nierdzewna konstrukcja, podwójna płyta, zakres grzania 50-300°C, a także ochrona przed zachlapaniem i wyjmowana tacka ociekowa świetnie sprawdzą się w profesjonalnym punkcie gastronomicznym. Złóż zamówienie na model RC-GGF600 już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA