Gazowe płyty grillowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Gazowe płyty grillowe wyprodukowano z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz żeliwa. Idealnie nadają się do profesjonalnego zastosowania w małej i dużej gastronomii. Nasz asortyment obejmuje zarówno grille na gaz ziemny, jak i gaz LPG.

Gastronomiczne grille gazowe zdają egzamin w przyrządzaniu dań mięsnych, rybnych, warzywnych i jajek. Maszyny charakteryzują się dużą wydajnością oraz użyciem termostatów. Prezentowane grille gazowe gastronomiczne są proste w utrzymaniu czystości, co stanowi znaczący atut w pracy z żywnością. Poznaj więcej urządzeń kuchennych marki Royal Catering!

Gazowe płyty grillowe w korzystnych cenach na expondo.pl

Gazowe płyty grillowe należą do rodzinny grilli gastronomicznych marki Royal Catering. Podobnie jak inne tego rodzaju maszyny doskonale sprawdzą się w profesjonalnych kuchniach. Szczególnie przydatne są jako wyposażenie baru. Docenią je również właściciele i pracownicy restauracji, stołówek, firm cateringowych oraz innych punktów gastronomicznych.

Prezentowane grille gazowe to niezwykle prosty w obsłudze sprzęt gastronomiczny. Na podłączony grill wystarczy położyć produkty spożywcze i ustawić wymaganą temperaturę. Urządzenia posiadają termostaty automatycznie ją podtrzymujące. Energooszczędny system grzejny zapewnia niskie zużycie energii.

Zarówno w sezonie grillowym, jak i zimą doskonale smakują steki, filety, smażone ryby, warzywa oraz inne przysmaki z rusztu. Proponowane modele wyposażono w żeliwne płyty grzewcze z gładką i ryflowaną powierzchnią, na której można przyrządzić np. mięso z charakterystycznym, pasiastym wzorem.

Gazowe płyty grillowe to nie jedyne tego rodzaju urządzenia w naszej ofercie. Sklep expondo.pl posiada w swoim asortymencie także elektryczne płyty grillowe. Każdy model niezależnie od rodzaju paliwa pozwala łatwo i wydajnie usmażyć różne artykuły spożywcze. Urządzenia doskonale sprawdzą się w profesjonalnej eksploatacji są proste w czyszczeniu oraz solidne.

Grille gazowe ze stali nierdzewnej w sklepie online

Grille gazowe marki Royal Catering to urządzenia gastronomiczne, które idealnie nadają się do restauracji, barów, stołówek, bufetów, firm cateringowych oraz innych przedsiębiorstw branży HoReCa. Wielu szefów kuchni i kucharzy doceniło już sprzęt kupiony w sklepie expondo.pl, teraz Ty poznaj jego jakość!

Każdy nasz grill gazowy niezależnie od modelu charakteryzuje się przemyślaną i trwałą konstrukcją. Płyty grzewcze z żeliwa i obudowy ze stali nierdzewnej wyróżniają się dużą wytrzymałością mechaniczną. Stalowe elementy są bardzo odporne na korozję oraz łatwe w czyszczeniu za sprawą gładkiej powierzchni. Wszelkie zabrudzenia z tłuszczu czy soków warzywnych można usuwać z użyciem wody i łagodnych detergentów.

Gastronomia jest dziedziną, w której duże znaczenie ma ergonomia. Z tego względu gazowe płyty grillowe posiadają wyjmowane szuflady usprawniające czyszczenie. Ranty znajdujące się z tyłu i po bokach urządzeń zabezpieczają otoczenie przed pryskającym tłuszczem. Dwa niezależne termostaty pozwalają ustawiać różną temperaturę dla produktów smażonych na gładkiej i ryflowanej powierzchni.

Grill gazowy to bardzo praktyczna maszyna nie tylko w sezonie imprez na świeżym powietrzu. Sprawdzi się przez cały rok w wielu punktach gastronomicznych. Marka Royal Catering pośród urządzeń grzewczych oferuje m.in. bemary, kociołki do zup i warniki do wody. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na stronie expondo.pl!