(1) Ocena

Produkt: EX10011578

|

Model: RCMR-760P19

Regał metalowy - druciany - 3 półki - wykończenie epoksydowe

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • 3 duże półki – idealne do użytku komercyjnego, przemysłowego i domowego
  • Wytrzymałość – udźwig 40 kg na półkę
  • Prosty montaż – akcesoria w zestawie, nie trzeba używać narzędzi
  • Uniwersalność – czarna powłoka epoksydowa sprawia, że regał nadaje się do suchych i wilgotnych miejsc
  • Otwarta konstrukcja – wygodny dostęp do przedmiotów z każdej strony

OPIS PRODUKTU

Regał metalowy z wykończeniem epoksydowym 

Regał metalowy to uniwersalny element wyposażenia, który sprawdzi się w użytku komercyjnym, przemysłowym i prywatnym. Model RCMR-760P19 nadaje się do sklepów, hurtowni, hoteli, pomieszczeń gospodarczych, magazynów, warsztatów, a także gospodarstw domowych np. do garażu, na strych itp.

Regał sklepowy ażurowy – charakterystyka

Trzy półki o wymiarach 35 x 60 cm mogą zmieścić dużą liczbę produktów. Udźwig każdej wynosi 40 kg. W razie potrzeby zmienisz wysokość półek, aby ustawić np. wysokie naczynia. Przerobisz również regał druciany na dwa mniejsze. Nasz sprzęt jest bardzo prosty w montażu – nie wymaga narzędzi.

Czarne wykończenie epoksydowe sprawia, że mebel dobrze prezentuje się na widoku klientów i zdaje egzamin w miejscach o dużej wilgotności. Nadaje się m.in. do sklepów na terenie basenu.

Otwarta konstrukcja pozwala łatwo i szybko wyczyścić regał metalowy. Dzięki niej masz dostęp do magazynowanego sprzętu z każdej strony. Solidna budowa zapewnia trwałość przy intensywnym użytkowaniu. Słupki mają wysokość 77 cm. Nóżki poziomujące zapewniają stabilność nawet na nierównej powierzchni.

Regał druciany to jeden z najpopularniejszych tego rodzaju mebli wybieranych przez klientów! Model RCMR-760P19 jest uniwersalny i praktyczny. Dzięki wykończeniu epoksydowemu także bardzo trwały. Zamów już dziś najlepszy regał na rynku w oficjalnym salonie producenta Royal Catering!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

06.08.2020

Købte en metalreol med 3 hylder - efter bestilling fik jeg hele tiden løbende information om hvor langt min vare var, helt frem til aflevering af varen. Så rigtig tilfreds med min reol, var nem at samle med god brugsanvisning. Så rigtig god service.