(1) Ocena

Produkt: EX10011481

|

Model: RCAT-100/60KE

Składany stół roboczy - 100 x 60 cm - 200 kg

849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Inteligentny system składania sprężynowego - stół można szybko i łatwo zmontować i zdemontować
  • Stal nierdzewna - higieniczna, trwała i łatwa w pielęgnacji
  • Optymalna, regulowana wysokość robocza

OPIS PRODUKTU

Stół cateringowy składany Royal Catering

Składany stół roboczy od Royal Catering to mebel przeznaczonym do użytku w firmach cateringowych, hotelach, restauracjach, barach, bufetach itp. Sprzęt można swobodnie transportować, a jego solidna budowa ze stali nierdzewnej jest gwarancją trwałości i stabilności w trakcie eksploatacji. Zaletą jest też użyteczność na świeżym powietrzu, podczas imprez okolicznościowych, na weselach, festynach itd.

Składany stół roboczy RCAT-100/60KE – charakterystyka

Funkcjonalność modelu RCAT-100/60KE to zasługa składanej konstrukcji. Nowoczesny system składania pozwala na szybki i bezpieczny montaż i demontaż. W efekcie łatwo jest skompresować rozmiary stołu i przetransportować go w dowolne miejsce. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas użytku w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, np. w trakcie imprez plenerowych.

Ergonomia pracy przy stole marki Royal Catering zapewniona została przez dużą powierzchnię roboczą o regulowanej wysokości. Wymiary blatu 100 x 60 cm gwarantują mnóstwo miejsca, zaś wysokość 85 cm to optymalny parametr dla komfortowego użytkowania. Dzięki regulowanym nóżkom wysokość można zmieniać o około +/- 10 mm.

Niezawodność produktu od Royal Catering wynika z jego stabilności. Podwójne sprężyny umieszczone poniżej każdej ramy nośnej stanowią znakomitą podporę, a jednocześnie system szybkiego składania/rozkładania. Dzięki nim mechanizm jest idealnie wyważony i ma wpływ na udźwig wynoszący aż 200 kg. Nasz stół roboczy sprawdzi się więc nawet podczas najbardziej zaawansowanych prac gastronomicznych.

Trwałość modelu RCAT-100/60KE to zasługa materiału, z którego został wykonany, czyli stali nierdzewnej. Charakteryzuje się ona odpornością na korozję, uporczywe zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie wchodzi w reakcję z żywnością, jest więc całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Prezentowany mebel gastronomiczny służył będzie więc przez długie lata.

Składany stół roboczy RCAT-100/60KE stworzono z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w branży HoReCa. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem, a także mobilnością i dużą nośnością. Już dziś skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu producenta marki Royal Catering, gdzie możesz liczyć na najkorzystniejszą cenę i profesjonalną obsługę. Przekonaj się już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


3.0

W oparciu o 1 ocenę

22.12.2021

Système pliant très robuste, mais arrivée avec une rayure sur le plan de travail. Je n'apprécie pas que la marque ait choisi d'incruster en gros son nom ROYAL CATHERING en très gros (20 cm sur 15 cm) avec le logo sur le tiers droit de la table, pas très futé quand on sait qu'on peut vendre à des cuisines qui abaissent des pâtes assez souvent... le nom s'incruste sur l'abaisse! Dommage, cela aurait été un 5 étoiles si il n'y avait pas eu ses 2 ombres au tableau.