(1) Ocena

Produkt: EX10012009

|

Model: RCPBG 16H

Smażalnik - 23 l - Royal Catering - 230 V

1729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – duży zbiornik o pojemności 23 l na znaczne ilości smażonej żywności
  • Szybkość – bardzo krótki czas nagrzewania w zakresie 60 - 200°C dzięki dwóm elementom grzejnym o mocy 3000 W
  • Praktyczność – boczna półka na smażone produkty umożliwiająca odpływ oleju
  • Łatwa pielęgnacja – proste czyszczenie dzięki kurkowi spustowemu i powierzchniom ze stali nierdzewnej
  • Zabezpieczenie – pokrywa zapobiega zabrudzeniu oleju

OPIS PRODUKTU

Kompaktowy smażalnik zapewniający świetne rezultaty

Smażalnik marki Royal Catering został zaprojektowany do ciągłego profesjonalnego użytku w piekarniach, restauracjach, barach z przekąskami i food truckach. Dzięki mocy 3,000 W oraz pojemności 23 l przygotujesz pączki, frytki, ryby lub krążki cebulowe w dużych ilościach. Za sprawą praktycznych dodatków, takich jak boczna półka i kranik spustowy, sprzęt ze stali nierdzewnej jest wygodniejszy w użyciu niż wiele innych frytownic. Royal Catering, marka sprzętu gastronomicznego do kupienia online, oznacza także przemyślaną funkcjonalność, prostą obsługę i konserwację oraz praktyczny design tego produktu.

Smażalnica do słodkości i nie tylko

Smażalnik do pączków o całkowitej pojemności 23 l i pojemności oleju 16 l oferuje możliwość smażenia w głębokim tłuszczu dużych ilości produktów naraz, a tym samym oszczędność czasu. W zastosowaniach profesjonalnych smażalnica może być używana na wiele sposobów i nadaje się nie tylko do przygotowywania słodkich wypieków, ale także do smażenia frytek, panierowanego mięsa, ryb lub warzyw.

Dzięki potężnej mocy elementu grzejnego wynoszącej 3,000 W, maksymalna temperatura 200°C zostaje szybko osiągnięta. Bardzo precyzyjny wysokiej jakości termostat utrzymuje stałą żądaną temperaturę, co nie tylko gwarantuje chrupiące przekąski, ale także oszczędza energię elektryczną.

Dzięki połączeniu dobrze przemyślanych dodatków smażalnik do ryb jest idealny dla perfekcyjnego procesu w profesjonalnych kuchniach i piekarniach. Boczna tacka oferuje nie tylko praktyczną przestrzeń do przechowywania smażonych produktów, ale także sprawia, że nadmiar tłuszczu spływa z powrotem do zbiornika. Pokrywa chroni również przed zabrudzeniami zewnętrznymi, co przedłuża przydatność oleju.

Smażalnik z obudową z wysokiej jakości stali nierdzewnej jest nie tylko wytrzymały i odporny na korozję, ale także szczególnie łatwy do czyszczenia. Za pomocą kurka spustowego stary olej można szybko i łatwo usunąć.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

18.10.2022

Top Friteuse !