Smażalniki

Zainspiruj się blogiem expondo

Smażalniki marki Royal Catering wyróżniają się dużą wydajnością i wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzą się jako wyposażenie baru, restauracji, kawiarni, bufetów, bistr oraz innych lokali gastronomicznych. Umożliwiają higieniczne smażenie pączków, a także innych przekąsek w głębokim tłuszczu.

Proponowane urządzenia zrobiono z łatwej w czyszczeniu, gładkiej i odpornej na korozję stali nierdzewnej. Posiadają praktyczne rozwiązania takie jak np. termostat, kranik odpływowy i półka na ściekający olej. „Zimna strefa” zapobiega przypalaniu resztek zgromadzonych na dnie. Smażalniki wyposażono w jeden lub więcej koszy (w zależności od modelu).

Smażalniki gastronomiczne do profesjonalnego użytku

Prezentowane wyposażenie gastronomii marki Royal Catering sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Docenią je właściciele restauracji, barów, pizzerii, firm cateringowych, stołówek, food trucków i wielu innych miejsc. Oferowany w tej kategorii sprzęt umożliwia smażenie pączków, faworków, frytek, warzyw, ryb w głębokim tłuszczu.

Sklep expondo.pl proponuje urządzenia gastronomiczne o różnej pojemności. Niezależnie od wymiarów wszystkie wykonano z solidnych materiałów, w tym stali szlachetnej. Jest ona ceniona w branży HoReCa nie tylko za trwałość, ale przede wszystkim łatwe utrzymanie w higienicznej czystości. Sprzęt kuchenny Royal Catering, który ją wykorzystuje to m.in. bemary i pojemniki GN.

Nasze smażalniki są wydajnymi maszynami sprawdzającymi się np. jako wyposażenie cukierni. Idealnie nadają się do stosowania jako patelnia do pączków. Umożliwiają regulację temperatury do 200°C, zapewniającej doskonale wysmażone ciasto, panierkę itd. W zestawach znajdują się kosze ze stali nierdzewnej (w zależności od modelu 1 lub 2 sztuki).

Smażalniki do pączków oprócz dużej wydajności charakteryzują się praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę. Posiadają tzw. zimną strefę zapobiegającą przypalaniu się resztek zgromadzonych na dnie. Kraniki odpływowe usprawniają wylewanie zużytego oleju. Smażalniki wyposażono w półkę nachyloną w taki sposób, aby gorący tłuszcz swobodnie spływał do pojemnika. Temperaturę reguluje się prostym w obsłudze pokrętłem. Na bezpieczeństwo eksploatacji wpływa bezpiecznik termiczny.

Smażalniki i frytownice – obróbka termiczna

Znana i ceniona marka Royal Catering proponuje wysokiej jakości smażalniki o pojemnościach m.in. 18 i 30 litrów. Wszystkie posiadają kosze do frytownic (1 lub 2 w zestawie), które umożliwiają wygodne smażenie w głębokim tłuszczu. Smażalnik sprawdza się idealnie w obróbce termicznej nie tylko pączków i faworków, ale również frytek, ryb, warzyw oraz innych produktów spożywczych. Dostępne w tej kategorii urządzenia nadają się do każdej kuchni. Smażalniki są zasilane prądem o napięciu 230 V lub 400 V.

Wyróżnikiem sprzętu gastronomicznego dostępnego w sklepie expondo.pl jest jego wysoka jakość. Specjaliści marki Royal Catering dokładają wszelkich starań, aby urządzenia kuchenne, takie jak np. frytownice, sprawdziły się w regularnej, codziennej eksploatacji. Wiele osób z branży HoReCa już to doceniło.

Priorytetem podczas projektowania smażalaników, frytownic (w tym frytownic indukcyjnych) są solidne, wysokojakościowe materiały. Royal Catering stawia na stal nierdzewną – tworzywo o gładkiej powierzchni, którą bardzo łatwo się czyści. To kwestia szczególnie istotna podczas przyrządzania posiłków z wykorzystaniem tłuszczów zarówno zwierzęcych, jak i roślinnych. Dzięki sprzętowi gastronomicznemu ze sklepu expondo.pl smażenie frytek, pączków oraz innych przekąsek może być proste i higieniczne!

Smażalniki wyposażono w kraniki odpływowe ułatwiające wylanie oleju, co również usprawnia czyszczenie maszyny. Akcesoria kuchenne takie jak np. kosze do frytownic można myć w zmywarce. Są wykonane ze stali nierdzewnej ? charakteryzują się odpornością na korozję.