Produkt: EX10011686

|

Model: RCSSS-120X60-S

Stół ze zlewem - 1 komora - rant - półka

1629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – zlew jednokomorowy o wymiarach 490 x 420 x 245 mm
  • Wytrzymałość – wykonanie ze stali nierdzewnej 304
  • Ochrona – rant chroni ścianę przed zachlapaniem
  • Wygoda – możliwość ustawienia wysokości nóżek w zakresie 10 mm

OPIS PRODUKTU

Gastronomiczny stół ze zlewem Royal Catering

Stół ze zlewem marki Royal Catering stanowi świetne wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni, ponieważ nie tylko umożliwia umycie naczyń, ale i pozwala przechować niezbędne przybory kuchenne. Model RCSSS-120X60-S poza umywalką wyposażono też w pojemną półkę. Dlatego sprawdzi się w restauracjach, hotelach, barach, szkołach, szpitalach, a nawet w laboratoriach.

Zlew jednokomorowy ze stali nierdzewnej RCSSS-120X60-S – opis

Głęboki jednokomorowy zlew o wymiarach 490 x 420 x 245 mm pomieści nawet duże naczynia jak blachy do pieczenia czy garnki. Wysokie ścianki zapobiegną rozchlapywaniu wody. Odpływ umieszczono na środku, co usprawnia odprowadzanie zanieczyszczonej wody. Specjalne sitko wyłapuje resztki jedzenia i zapobiega zatykaniu rur.

Wysoki rant (100 mm) skutecznie chroni przed zabrudzeniem ściany, przy której ustawiony jest stół ze zlewem. Pełni również funkcję estetyczną. Cała konstrukcja modelu RCSSS-120X60-S wyróżnia się gładkimi krawędziami, które ułatwiają mycie mebla.

Stabilność stołu osiągnięto przez zastosowanie nóżek o regulowanej wysokości. Posłużą do ustawienia poziomu na nierównych powierzchniach.

Zadbaj o wygodne miejsce do mycia naczyń i przechowywania przyborów kuchennych. Wybierz stół ze zlewem marki Royal Catering do swojej kuchni. Model RCSSS-120X60-S z pewnością przyda się podczas pracy niejednego kucharza. Czekamy na Twoje zamówienie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA