W obniżonej cenie
(2) Opinie

Produkt: EX10011538

|

Model: RCRK-10L

Urządzenie do gotowania ryżu - 10 litrów

539,00 zł 619,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 619,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – jednorazowo do 55 porcji gotowanego ryżu
  • Łatwe czyszczenie – wyjmowany, aluminiowy pojemnik z nieprzywierającą powłoką na ryż
  • Dwa tryby pracy – gotowanie i utrzymywanie ciepła
  • Akcesoria w zestawie – miarka i łyżka do ryżu
  • Zdejmowana pokrywa ze stali nierdzewnej – pomaga zatrzymać ciepło

OPIS PRODUKTU

Urządzenie do gotowania ryżu - 10 l

Ryżowar to profesjonalny sprzęt gastronomiczny służący do gotowania każdego rodzaju ryżu i utrzymywania go w optymalnej temperaturze. Wykorzystywany jest w całej branży HoReCa. Model RCRK-10L od Royal Catering charakteryzuje się pojemnością 10 l. Zda egzamin nie tylko w restauracjach, ale i stołówkach, bufetach, kantynach oraz innych miejscach zbiorowego żywienia. Oferowane urządzenie do gotowania ryżu sprawdzi się również podczas obróbki termicznej warzyw, owoców morza, jajek itp.

Ryżowar RCRK-10L – charakterystyka

Prosta obsługa automatu do ryżu to zasługa przyjaznego panelu sterowania. Pozwala on włączyć i wyłączyć sprzęt, a także ustawić tryb gotowania lub podtrzymywania ciepła. Pokrywka ze stali nierdzewnej dodatkowo pomaga zachować odpowiednią temperaturę.

Solidna konstrukcja modelu RCRK-10L jest cechą wynikającą z materiałów użytych do jego wykonania. Obudowa ze stali nierdzewnej nie jest podatna na wgniecenia i łatwo utrzymać ją w czystości. Natomiast wewnętrzny pojemnik do ryżu wykonano z aluminium. Dzięki temu gotowane ziarna nie przywierają do dna i nie przypalają się.

Mobilność urządzenia od Royal Catering, osiągnięto za sprawą uchwytów zapewniającym sprawne przenoszenie garnka. Dzięki termicznej izolacji bezpośredni kontakt z uchwytami jest całkowicie bezpieczny, również w trakcie działania urządzenia.

Praktyczne akcesoria, dołączone do modelu RCRK-10L, umożliwiają lepszą organizację pracy. W skład proponowanego zestawu wchodzi łyżka do mieszania oraz miarka do precyzyjnego odmierzania porcji ryżu.

Prezentowane urządzenie do gotowania ryżu charakteryzuje się solidną, stabilną konstrukcją, a także dużą pojemnością. Nadaje się do restauracji, stołówek, bistr i wielu innych miejsc. Przekonaj się o niezawodności produktów marki Royal Catering i złóż zamówienie już dziś.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Bestilling, bekræftelse, levering. Alt var til UG.

01.06.2023

Never received my rice cooker that I ordered nearly a month ago so I am unable to review the item. I would love to get a refund but I cannot return an item I never received. I have accepted that I have lost my money.