Urządzenia do gotowania ryżu

Zainspiruj się blogiem expondo

Urządzenia do gotowania ryżu, dostępne na stronie expondo.pl, doskonale sprawdzą się w profesjonalnej eksploatacji. Docenią je pracownicy kuchni w całej branży HoReCa, m.in. hotelach, restauracjach, stołówkach, kantynach itp. Naczynie do gotowania ryżu pozwala także przyrządzać inne składniki, np. jajka czy owoce morza. Modele marki Royal Catering charakteryzują się dużą wydajnością.

Prezentowane warniki wyróżniają się niezwykle prostą obsługą i dysponują bardzo praktycznymi funkcjami. Są to np. automatyczne ustawianie czasu gotowania i mocy, podtrzymywanie ciepła oraz przechodzenie w stan podgrzewania. Ryżowar stanowi praktyczne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wydawanych jest jednocześnie dużo posiłków.

Jak działa garnek do gotowania ryżu?

Warnik do ryżu to elektryczny sprzęt gastronomiczny. Do wewnętrznego zbiornika należy wlać odpowiednią ilość wody i ryżu, a następnie podłączyć urządzenie do sieci. Następnie wystarczy włączyć funkcję gotowania. Ryżowar po skończonym procesie automatycznie się wyłączy. Stąd wzięła się też inna popularna nazwa – automat do gotowania ryżu.

Prezentowane wolnowary posiadają udogodnienia ułatwiające obsługę. Sprzęt sam ustawia parametry obróbki termicznej (czas i moc). Warnik do ryżu dysponuje również funkcją podtrzymywania ciepła. Opcja automatycznego przechodzenia w stan podgrzewania włącza się po skończeniu gotowania. Ryż dzięki temu ani nie ulega przypaleniu, ani nie stygnie zbyt szybko.

Proponowane maszyny umożliwiają wydajne i proste przyrządzenie ryżu o odpowiedniej twardości oraz sypkiej konsystencji bez ryzyka przypalenia, rozgotowania czy wykipienia wody. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie serwowanych jest dużo posiłków jednocześnie. Pojemność wybranych modeli sięga nawet kilkudziesięciu litrów.

Garnek do gotowania ryżu (podobnie jak warnik do wody) spisze się jako element wyposażenia hotelowej kuchni czy zaplecza gastronomicznego restauracji, stołówki, firmy cateringowej, bufetu itp. Idealnie nadaje się do przygotowywania takich dań jak gołąbki, risotto oraz buritto.

Ryżowar na expondo.pl

Chcesz ugotować dużo porcji ryżu jednocześnie? Wybierz ryżowar marki Royal Catering. Jest to bardzo wydajny sprzęt gastronomiczny o dużej pojemności, który usprawni pracę w profesjonalnej kuchni. Jeśli zainteresował Cię garnek do gotowania ryżu, sprawdź też inne urządzenia grzewcze dostępne w sklepie expondo.pl.

Proponowane artykuły sprawdzą się również w obróbce cieplnej jajek, owoców morza czy innych produktów żywnościowych. Gotowany w ten sposób ryż nie przypala się i nie rozgotowuje. Ma idealną, sypką konsystencję. Nadaje się do wielu gatunków, m.in. białego, brązowego, jaśminowego, dzikiego. Dzięki warnikowi z powodzeniem przygotujesz jednorazowo kilkadziesiąt porcji risotto czy podobnych potraw.

Garnek do gotowania ryżu jest bezpieczny i łatwy w obsłudze. Wybrane modele wyposażono w poręczne uchwyty do wygodnego przenoszenia. Oferowane warianty mają solidną i stabilną konstrukcję. Jak wszystkie urządzenia marki Royal Catering sprawdzają się w wieloletniej, regularnej eksploatacji. Już teraz przekonaj się o jakości naszego warnika do ryżu!