Produkt: EX10012448

|

Model: RCCC-58-WT

Witryna chłodnicza - 58 l - 3 poziomy - biała - zamykana - Royal Catering

Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – duże wnętrze z 3 poziomami o pojemności 58 l
  • Widoczność – przeszklenie na całym obwodzie zapewnia optymalną prezentację artykułów
  • Regulacja – dwie półki o wymiarach 38,5 x 32,5 cm gwarantują dużo miejsca na produkty
  • Widoczność – oświetlenie LED atrakcyjnie eksponuje potrawy oraz napoje
  • Łatwość w pielęgnacji – tworzywo sztuczne i szkło hartowane są wygodne do wyczyszczenia

OPIS PRODUKTU

Witryna chłodnicza o poj. 58 l Royal Catering do kawiarni, hotelu i bistro

Witryna chłodnicza marki Royal Catering, eksperta od wysokiej jakości artykułów dla gastronomii, zapewnia atrakcyjną prezentację ciast, deserów, salaterek z owocami, kanapek i zimnych napojów. Umieść urządzenie obok lady w kawiarni, hotelu, bistro czy bufecie, aby Twoi goście wiedzieli od razu, co pysznego przygotowałeś w ofercie.

Lada chłodnicza marki Royal Catering

Na trzech poziomach jest mnóstwo miejsca na ciasta, kanapki, sałatki owocowe czy szklanki z kompotami lub mlecznymi koktajlami. Dwie półki z regulacją wysokości mają wymiary 38,5 x 32,5 cm, dzięki czemu łatwo jest zagospodarować wnętrze o pojemności 58 l w celu prezentacji produktów. Za sprawą przeszklenia na całym obwodzie Twoi klienci zawsze mają doskonały wgląd na oferowane specjały.

Zintegrowane oświetlenie LED zapewnia odpowiednią jasność, dzięki czemu goście mogą wyraźnie obejrzeć wszystkie przysmaki nawet w ciemniejszym pomieszczeniu. Witrynę chłodniczą łatwo jest obsługiwać dzięki drzwiom. Termostat posiada regulację temperatury w zakresie 0-12°C, zapewniając w ten sposób optymalne warunki dla większości potraw i napojów. Parametr można wygodnie ustawić na cyfrowym wyświetlaczu.

Zastosowane materiały (plastik, szkło hartowane) są bardzo łatwe w pielęgnacji, a co za tym idzie higieniczne. W gastronomii jest to szczególnie ważne. Ponadto witryna chłodnicza o wysokości 82.5 cm ma 4 antypoślizgowe nóżki, które zapewniają stabilność i zapobiegają zadrapaniom blatu. Witryna chłodnicza jest zamykana i wyposażona w dwa klucze. Dzięki temu produkty są chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA