Witryny chłodnicze

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 21 z 21 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

W menu wielu lokali gastronomicznych widnieją dania i przekąski, które wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem, ale wymagają przechowania w niskich temperaturach. Dlatego marka Royal Catering stworzyła urządzenia pozwalające zaprezentować te potrawy, a jednocześnie zachować ich świeżość. W tej kategorii umieściliśmy wysokiej jakości witryny chłodnicze, które sprawdzą się w cukierniach, barach sałatkowych, kawiarniach czy na stołówkach. Prezentowane urządzenia różnią się pojemnością, więc każdy lokal znajdzie sprzęt idealny do profilu firmy. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałych urządzeń Royal Catering np. witryn grzewczych, lodówek na napoje oraz dyspenserów do soków. Zobacz także: sklepowa zamrażarka do lodów!

Witryny chłodnicze Royal Catering

Witryny chłodnicze to przeważnie nastawne urządzenia, które możesz postawić na ladzie tak, aby klient mógł wygodnie zobaczyć, co oferujesz. Modele marki Royal Catering posiadają komory, we wnętrzu, których znajdują się pojemne półki na ciasta, kanapki i inne potrawy. Przeszklone konstrukcje pozwalają klientom dokładnie przyjrzeć się wystawionym produktom z każdej strony. O atrakcyjną prezencję dba podświetlenie LED.

Projektując witryny chłodnicze, zadbano przede wszystkim o wysoką jakość wykonania i łatwość obsługi. Z tego powodu komory zrobiono ze szkła hartowanego o wiele wytrzymalszego od tradycyjnego szkła. Prezentowane urządzenia wyposażono też w cyfrowe panele sterowania do regulowania temperatury. Zakres chłodzenia jest optymalny dla wielu popularnych produktów.

Lady chłodnicze Royal Catering

Alternatywą dla witryn są lady chłodnicze. Sprzęty posiadają bardzo dużą przestrzeń ekspozycyjną, na której ustawia się m.in. sałatki. Doskonałą widoczność zapewnia szklana osłona będącą też formą ochrony przed zanieczyszczeniami. Wygodny dostęp od strony obsługującego nie tylko pozwala sprawnie wyciągnąć potrawę, ale i uzupełnić zapasy. Wybrane modele poza blatem i witryną posiadają też wbudowaną chłodziarkę idealną na napoje. Za utrzymanie niskiej temperatury odpowiadają nowoczesne agregaty, wentylatory, a także wydajny energetycznie i ekologiczne czynnik chłodzące. Temperaturę ustawisz za pomocą intuicyjnych paneli sterowania.