Produkt: EX10012447

|

Model: RCCC-78-BT

Witryna chłodnicza - 78 l - Royal Catering - 4 poziomy - czarna - zamykana

2649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – duża przestrzeń wewnątrz z czterema poziomami i pojemnością 78 l
  • Dobra widoczność – front ze szkła hartowanego i oświetlenie LED dla optymalnej prezentacji
  • Świeżość – zakres temperatury 2-10°C jest idealny do utrzymywania świeżości szerokiej gamy produktów spożywczych
  • Prosta obsługa – cyfrowy wyświetlacz do precyzyjnego ustawiania temperatury
  • Łatwa pielęgnacja – materiały takie jak plastik i szkło są proste w czyszczeniu

OPIS PRODUKTU

Wszystko od razu widoczne dzięki idealnej ladzie chłodniczej do kawiarni, hoteli i bistro

Ciasta, desery, salaterki, owoce, kanapki czy zimne napoje – dzięki witrynie chłodniczej od Royal Catering, ekspertowi od wysokiej jakości artykułów gastronomicznych, wszystko jest prezentowane w atrakcyjny sposób. Umieść witrynę ekpozycyjną obok lady w swojej kawiarni, bistro lub bufecie w hotelu, aby Twoi goście od razu wiedzieli, co jest w ofercie.

Profesjonalne lodówki dla gastronomii od Royal Catering

Na trzech poziomach jest mnóstwo miejsca na ciasta, kanapki, sałatki owocowe czy karafki z koktajlami mlecznymi i koktajlami. Trzy półki mają wymiary 38,5 x 32,5, dzięki czemu oferują dużą powierzchnię do prezentacji. Optymalnie dzielą wnętrze lady chłodniczej o pojemności 78 l. Dzięki przeszkleniu ze szkła hartowanego Twoi klienci zawsze mają doskonały widok na pyszne produkty ze wszystkich stron.

Zintegrowane oświetlenie LED zapewnia dobry widok schłodzonej żywności, dzięki czemu goście mogą zobaczyć, jakie przysmaki są w ofercie nawet w ciemniejszym otoczeniu. Witrynę ekspozycyjną można łatwo uzupełnić przez zamykane drzwi. Cyfrowy termostat reguluje zakres temperatury 2-10°C, zapewniając w ten sposób jej optymalną kontrolę dla większości potraw i napojów.

Przestronna witryna chłodnicza przeszklona stabilnie stoi na czterech gumowych nóżkach, które chronią podłogę przed możliwymi zarysowaniami podczas przesuwania. Zastosowane materiały, takie jak plastik i szkło hartowane, są szczególnie łatwe w pielęgnacji, a co za tym idzie higieniczne, co ma szczególne znaczenie w gastronomii.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA