Produkt: EX10012164

|

Model: RCGK-BC96

Zamrażarka szokowa - 96 l - Royal Catering - wydajność zamrażania: 12/238 kg/min

9899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – niezawodnie zamraża surową i ugotowaną żywność
  • Prostota – intuicyjna obsługa za pomocą przyjaznego dla użytkownika panelu z ekranem LCD i przyciskami
  • Efektywność – szybkie schładzanie jedzenia dzięki wydajności chłodzenia {{Blast_cooling_capacity_}} kg/min
  • Wysoka jakość – nowoczesny design wykonany ze stali nierdzewnej pasuje do niemal każdego wnętrza
  • Higiena – łatwy do umycia materiał dla skutecznego zachowania czystości w kuchni

OPIS PRODUKTU

Solidna zamrażarka szokowa z intuicyjnym panelem LCD

Zamrażarka szokowa z asortymentu Royal Catering chłodzi oraz zamraża zarówno surową, jak i ugotowaną żywność. Wydajność mrożenia na poziomie 12/238 kg/min sprawia, że szybkoschładzarka jest niezawodnym pomocnikiem w restauracjach i kuchniach hotelowych. Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenie sprawdzi się w niewielkich lokalach i w prywatnych domach.

Łatwa w użyciu, trwała i higieniczna: schładzarka szokowa od Royal Catering

Solidna zamrażarka szokowa imponuje nie tylko efektywnością mrożenia, ale także chłodzenia od 90 do 3°C z wydajnością {{Blast_cooling_capacity_}} kg/min. Przyciski na jasnym i wyraźnym wyświetlaczu LCD pozwalają wprowadzić wymagane ustawienia. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Urządzenie kuchenne ma pojemność 96 l.

Praktyczna schładzarka szokowa jest wykonana z wytrzymałej i odpornej na ścieranie stali nierdzewnej. Materiał znosi działanie czynników mechanicznych i chemicznych. To sprawia, że szybkoschładzarka jest idealna do codziennego użytku w sektorze komercyjnym i ma szczególnie długą żywotność. Ponadto obojętny biologicznie materiał spełnia wysokie wymagania higieniczne obowiązujące w gastronomii. Nie wchodzi on w reakcje z żywnością i mikroorganizmami, co sprawia, że stal nierdzewna jest bezpieczna dla zdrowia.

Zamrażarka szokowa ma moc 550 W, a do działania wymaga napięcia 230 V. Czynnik chłodniczy R290 (propan) odpowiada za odpowiednią temperaturę w komorze. Wyróżnia się on bardzo dobrą wydajnością.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie