W obniżonej cenie

Produkt: EX10021108

|

Model: SWS03

Ekran spawalniczy - 239 x 175 cm - zapasowy

219,00 zł 239,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 239,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Odporność – winyl o grubości 0,4 mm odporny na działanie promieni UV i trudnopalny
  • Trwałość – szwy wykonane z mocnych nici odpornych na żar i ogień
  • Ochrona – duża powierzchnia wymiarach 239 x 175 cm
  • Bezpieczeństwo – zgodność z normą EN ISO 25980
  • Łatwe mocowanie – na całym obwodzie znajdują się przelotki do mocowania na stelażu

OPIS PRODUKTU

Kurtyna spawalnicza Stamos Welding Group

Niezawodny ekran spawalniczy marki Stamos Welding Group to produkt przeznaczony do ochrony osób postronnych przed światłem łuku spawalniczego, iskrami i odpryskami. Dzięki swym rozmiarom skutecznie oddziela obszar roboczy. Prezentowana zasłona stanowi element zapasowy dla modelu SWS02.

Ekran spawalniczy SWS03 – charakterystyka

Funkcjonalność parawanu spawalniczego SWS03 to zasługa faktu, że wykonano go z winylu o grubości 0,4 mm. Materiał ten jest niepalny i odporny na działanie promieni UV. Wymiary 239 x 175 cm pozwalają wydzielić dużą powierzchnię roboczą.

Łatwe mocowanie kurtyny marki Stamos Welding Group wynika z tego, że na całym jej obwodzie znajdują przelotki do mocowania za pomocą opasek kablowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawieszanie na stelażu przebiega bardzo sprawnie. Kurtynę można powiesić na wszelkich stelażach, hakach, stojakach, którymi dysponuje użytkownik.

Trwałość modelu SWS03 jest efektem zastosowania wysokiej jakości szwów. W tym celu użyte zostały mocne ognioodporne nici. Masz więc pewność, że nasz produkt służył będzie Ci przez długie lata.

Bezpieczeństwo podczas pracy z ekranem spawalniczym od Stamos Welding Group gwarantuje certyfikat, świadczący o zgodności z normą EN ISO 25980. Jest on wymagany w procedurach BHP.

Prezentowana zasłona spawalnicza to produkt, którego zadaniem jest wydzielenie obszaru roboczego dla spawacza. Skutecznie chroni osoby znajdujące się w pobliżu przed szkodliwym działaniem łuku spawalniczego. Jest wykonany z trwałych materiałów i opatrzony odpowiednimi certyfikatami. Już teraz skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu producenta marki Stamos Welding Group, gdzie wysoka jakość produktów idzie w parze z ich atrakcyjnymi cenami.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA