(1) Ocena

Produkt: EX10021146

|

Model: SWS02N

Ekran spawalniczy - 240 x 180 cm

899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – materiał z winylu o grubości 0,4 mm, odporny na promieniowanie UV
  • Bezpieczeństwo – odporność na działanie płomieni
  • Ochrona – duża powierzchnia 240 x 180 cm na mocnej ramie
  • Mobilność – 4 kółka i 2 hamulce
  • Łatwe mocowanie – oczka na całym obwodzie

OPIS PRODUKTU

Kurtyna spawalnicza Stamos Welding Group

Ekran spawalniczy od Stamos Welding Group to sprzęt niezbędny w miejscach, gdzie pracuje się ze spawarkami, przecinarkami plazmowymi czy szlifierkami. Model SWS02N doskonale zabezpiecza przed promieniowaniem UV, osłania od iskier, łuku elektrycznego oraz odprysków metalu. Sprawdzi się we wszelkiego rodzaju warsztatach, zakładach naprawczych i na placach budowy.

Parawan spawalniczy SWS02N – opis

Skuteczna ochrona wynika z dużych wymiarów 240 x 180 cm oraz zastosowanego tworzywa. Winylowa płachta (PVC) o grubości 0,4 mm jest bardzo wytrzymała, sprawdza się w intensywnym użytkowaniu. Na całym obwodzie ma oczka, dzięki którym przymocujesz ją do mocnego, stabilnego stojaka.

Mobilny sprzęt wyposażono w 4 skrętne koła (2 posiadają hamulce). Za ich sprawą szybko i wygodnie przemieścisz parawan w obszar roboczy. Dodatkowo konstrukcja jest wygodna w demontażu oraz powtórnym złożeniu.

Dobre osłonięcie miejsca pracy spawacza to kwestia kluczowa. Silne rozbłyski światła, promieniowanie UV, a także iskry czy różne odpryski metalu mogą zaszkodzić osobom postronnym lub innym pracownikom. Model SWS02N gwarantuje doskonałą ochronę przy bardzo praktycznej budowie. Już dzisiaj zamów ekran spawalniczy marki Stamos Welding Group!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie